Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Węgierki,

to nasz pierwszy wpis, więc prosimy o wyrozumiałość. Trafiliśmy na wypok za namową naszego pracownika - Mireczka @lemansblue.

Na początku wypadałoby się przedstawić:

Od 2005 roku zajmujemy się wyszukiwaniem oraz sprowadzaniem pewnych, używanych samochodów eksploatowanych głównie na rynkach zachodnich. Pracujemy zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm. Najważniejsza dla nas zasada to rzetelna informacja o przebiegu i historii serwisowej samochodu.

Nie szukamy atencji, ale chcemy się z Wami przywitać z małym #rozdajo

Nagroda to usługa serwisowa - wymiana oleju w silniku w dowolnym Autoryzowanym Serwisie Obsługi na terenie Polski na nasz koszt.
Zwycięzca będzie tylko jeden, ale będziemy co jakiś czas robić kolejne rozdajo.

Aby wziąć udział wystarczy dać plusa i napisać dowolny komentarz, do końca tego tygodnia (16.07.2017r. Niedziela 24:00)
Zwycięzca zostanie wylosowany przez #mirkorandom i w Poniedziałek ogłosimy wyniki.

Wiadomo zielonki nie biorą udziału bo #zielonkidupacicho.

A jeżeli macie jakieś pytania do nas lub chcecie zobaczyć naszą obecną ofertę, zapraszamy na naszą stronę/Instagram/FB:

Dostępne od ręki
Instagram
FB

Do zobaczenia motoświry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #automeritum #handlarze #pewneauto #lodz
A.....M - Czołem Mirki i Węgierki,

to nasz pierwszy wpis, więc prosimy o wyrozumia...

źródło: comment_PJeOnT1keJFzWdqaDlHmHc2ef4MBAWim.jpg

Pobierz
  • 215
  • Odpowiedz
@saltacme choruje na s-maxa od roku bo to auto idealne dla rodziny. Niestety jest tak jak mówisz Mirku. 50 tysięcy to minimum za zadbany egzemplarz dlatego dzisiaj kupiłem Kugę. Za to silnik ten, co chciałem w smaxie 2.0 140 koni. Daje rade :) powodzenia w szukaniu!
  • Odpowiedz
@Beniz_Szatana: dzięki dzięki :) mamy w drodze 2gie dziecko i konieczna jest przesiadka - s-max będzie chyba najlepszym wyborem - szukam czegoś z silnikiem 2.0 Pb 145km - wygoda i bezpieczeństwo przede wszystkim :) O kudze nie myślałem jeszcze - daj znać jak potestujesz :)
  • Odpowiedz