Wpis z mikrobloga

@Szaryy: mikrokoksy, proszę Was o pomoc :D, 180 cm, 80 kg, endomorfik here, 4 treningi siłowe w tygodniu + żadnego cardio/interwałów przy siedzącej pracy. Zaczynałem redukcje od 2600, co tydzień ucinałem kalorie o 100, bo nic się nie działo, ani z wagą ani tym bardziej w lustrze (,). Teraz siedzę na 2100 i też się nie zapowiada, by się coś ruszyło. Mam ucinać kalorie dalej jak coś? Może zwiększyć? Ratujta mnie, szreded lajf chyba nie dla mnie :(
#mikrokoksy #dieta
  • 9
@PrawyKuba: jest to jakaś myśl, ale też się zastanawiam, czy może nie wiem, za nisko te kalorie czy coś, nie mam pomysłu, to już moje trzecie podejście do jakiejś fajnej, dobrej redukcji i nigdy nie udało mi się jej zrobić :(
Mam 179cm wzrostu i zaczynając redukcję w lutym ważyłem 81,5kg. Obecnie ostatni tydzień redukcji przede mną i waga 65,2kg i 2140kcal. Wydaję mi się, że brakuje właśnie cardio/interwały bo u mnie wyglądało to tak że fbw 3x w tygodniu i stopniowo dorzucałem interwały aż doszedłem do 3 interwałów w tygodniu i waga cały czas elegancko schodzi, także próbuj z bieganiem