Wpis z mikrobloga

@danielmagical No masz ty grubasie rozum i godność człowieka? Po #!$%@? robisz stream jak nawet nie miałeś planów na niego przyjść? I pewnie Małysz i pedo znaczy Seba dostaną 20zł za to, że ZNOWU odwalają za Ciebie robotę. Bo znowu, powtarzam ZNOWU masz swoje PRYWATNE SPRAWY. Jesteś bezczelny, już nie wychodzisz w połowie streama na kilka godzin, ty #!$%@? po prostu na niego wcale nie przychodzisz xD. Jutro też nie przyjdziesz na ten 72h live, czy wyjątkowo ruszysz tłustą dupę i zaszczycisz nas swoją obecnością? Czy może znowu Cie nie będzie, bo ZNOWU będziesz załatwiał PRYWATNE SPRAWY, albo odwiedzisz ojca jak co tydzień i wciśniesz kit (ZNOWU), że DAWNO U NIEGO NIE BYŁEŚ, a potem znowu #!$%@? Małysza i Baobaba, za to, że niby coś odwalili, a tak na prawdę to znowu #!$%@?ą za Ciebie CAŁĄ robotę, a ty tylko przyjdziesz, zwyzywasz ich i zgarniesz kasę z donejtów którą ONI zarobili? Zastanów się co robisz.

P.S. Jak nie kupisz tej działki, albo nie dozbierasz hajsu na na droższą i dopiero kupisz, to masz #!$%@?
P.S.2 Jak dasz zdechnąć temu kanarkowi to będziesz miał jeszcze bardziej #!$%@?, bo to nie jest zabawka tylko żywe stworzenie.
#danielmagical
  • 13
@Sebastianello: @goltus @saske Gdzie ja napisałem, że osobiście mu coś zrobię? Ludzie się #!$%@?ą, że gruby nie realizuje celów i coraz częściej mu to wypominają, a 12 tysięcy złotych na działkę to z tego co pamiętam największy cel. Więc grubas będzie miał #!$%@? u swojej widowni jak "ukradnie" 12 tysięcy złotych które miały być na działkę. Dlaczego ma mieć #!$%@? za kanarka, chyba nie muszę tłumaczyć?
Ludzie się #!$%@?ą, że gruby nie realizuje celów


@marv0oo: Nie pierwszy i nie ostatni raz. Przecież grubego ogląda głupi motłoch który co prawda łatwo się burzy, ale jeszcze łatwiej go ugłaskać xD Średnio raz na miesiąc jest koniec grubego, a swołocz dalej ogląda show xD
Jak kanarek padnie, to jestem pewien, że "Fanatycy" zoologi zrobią coś grubemu. Jak nie pobicie, to go #!$%@?ą gdzie trzeba i się skończy zabawa


@marv0oo: Tak zamkną grubego bo ptaszek umarł xD No faktycznie gorzej jak człowiek xD Gówno mu zrobią, będą dymy pare dni, wszyscy uznają że zdarza się, ptaszek był chory o ile w ogóle się dowiecie co się stało. Już widze jak eko-oszołomy są w stanie zrobić coś
@KochanekAdmina: Jest w #!$%@? ludzi którzy bardziej troszczą się o zwierzęta, niż o ludzi i jestem pewien, że co najmniej kilku z nich ogląda grubego. Spaślak już ma problemy z prawem, a jak do tego dojdzie znęcanie się nad zwierzęciem (bo na to skazał tego ptaka, biorąc go pod swoją "opiekę") to może być nie za ciekawie. I w sumie, skoro już był #!$%@? 15latek który z bandą kolegów napadł na
@marv0oo: Im bardziej gruby ma #!$%@? tym większe są dymy tym więcej zarabia. Za znęcanie też go nie uwalą bo raczej nikt na streamie nie będzie dźgał tego ptaszka nożem. Najgorsze co się może stać to podanie złego jedzenia czy zwykłe zaniedbanie. Tyle. Większość ma gdzieś zwierzęta, a jeśli paru eko-terrorystów zaatakuje daniela to będą dla nich dymy i wszyscy wezmą stronę daniela.

Przypominam że według widzów daniela to że właściciel