Wpis z mikrobloga

Od dłuższego czasu zastanawia mnie jedna rzecz związana z #warthunder - przykładowa sytuacja - mój bombowiec jest uszkodzony i nie może wylądować, straciłem sterowność, mogę lecieć jedynie w górę lub w poziomie. Ewentualnie mój bombowiec jest sprawny, ale wiem, że nie mam szans w starciu z przeciwnikiem, którzy obłożyli już lotnisko i czekają, więc wzlatują wysoko. Pozostałem jako jedyny z naszego teamu, czy ktoś z przeciwnej drużyny może mnie wysłać raport na mnie ze względu na unikanie konfrontacji? Czy takie zachowanie jest niedozwolone i karane banem?
  • 9
@Zakopianczyk: jest klawisz j od tego, jeżeli chcesz oszczędzić sobie i przeciwnikowi niekomfortowej gry. Tylko po tym musisz parę minut poczekać w hangarze, aż samolot będzie gotowy do walki. Przynajmniej z czołgami tak jest.
@widaczew: nie działa to w ten sposób. W przypadku drogich bombowców po wyskoczeniu muszę czekać nawet 7 dni na darmową naprawę lub zapłacić mnóstwo orłów, aby samolot został naprawiony. Jeśli moja drużyna nie radziła sobie podczas gry, a ja jako bombowiec starałem się wypełnić misję, to dlaczego mam po prostu poddać się bez walki? Jeśli mój bombowiec przeżyje, mogę wystartować z kolejną misją. Mówię tutaj oczywiście o Realistycznych Bitwach.
@Zakopianczyk Ja w takiej sytuacji zazwyczaj puszczam dym i piszę przeciwnikom gdzie jestem. Kiedy jest się wysoko można spodziewać się wrogich myśliwców atakujących z tyłu bez przewagi prędkości ani wysokości. ( ͡ ͜ʖ ͡)