Wpis z mikrobloga

@atencjon:
@leeshay wrzuca dumny wpis jak to dzisiaj polował na uberów.
Oczywiście wywiązuje się dyskusja i @leeshay co tylko nie pasowało do jego idei kasował. Z 300 postowego wątku jest może 100 które z jakichś powodów zaaprobował.

Wywalił mi parę normalnie sformułowanych wpisów i niżej napisał iż nie życzy sobie wycieczek osobistych
  • Odpowiedz
@ediz4 skoro patologiczny serwis to dlaczego tutaj siedzisz i nawet dorobiłes się bordo. Czyli ty też jesteś patolem z tego wychodzi i większym niż ja bo jednak jestem mniej aktywnym użytkownikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@susuke15: Bo wyobraź sobie że nawet na patologicznym serwisie można sobie wbić w tag gdzie siedzą normalni dorośli ludzie i poczytać co Cię interesuje. Muszę po prostu więcej gorących nie przeglądać.
  • Odpowiedz
@fishery: pytam się... po co?
Gdy taksówkarze robia protesty przeciw uberowi - zle, bo korkują miasto
Gdy taksówkarze nasylaja uberowcow w sidla ITD - zle, bo... (no wlasnie, bo co? bo kierowcy Ubera jednak jakies przepisy lamia skoro zapadają wyroki)
Chcecie wysledzic go bo kogos poruszyly sposoby na oszustwa taksiarzy które opisal @leeshay - zmiana kół na dwucalowe lub wjazd na hamownie gdy klient śpi ?? ( ͡°
  • Odpowiedz
@leeshay: nigdy nim nie będę bo wśród taksiarzy jest za dużo patologii, ale nie jest jej tyle, by leczyć tą Kiłę Hifem.

Chcecie legalnego ubera to wstańcie zza komputera i przygotujcie odpowiedni projekt ustawy,a nie placz, ze nagle cos delegalizuja. Zróbcie zmasowaną akcję pt "weź paragon" w taxi, nauczcie się swoich praw to was przestaną dymać źli taksiarze
  • Odpowiedz
Btw. Jeszcze kiedyś mi sie chciało, robiłem wpisy nt jak nie dać sie oszukać, jak zgłaszać i eliminować nieuczciwych taksówkarzy z rynku w ogóle


@leeshay: no ja wlasnie pamiętam jak opisywales, ze nie ma szans by w taxi "nie wydrukowalo paragonu" itd...

Moze nieprecyzyjnie napisalem, te moje dobre rady były skierowane nie do taksiarzy a do przeciwnikow taxi / obroncow ubera. Gdyby z taka gorliwoscia z jaka powstają memy -
  • Odpowiedz
@fishery: Te 300zl nadal aktualne? Bo mam lepsze dane niz ten jego numer boczny.
Mam jego caly adres zamieszkania.
Podam dla zachety ze mieszka na jednych z tych dzielnic Lodzi. - Widzew / Olechow / Janow
  • Odpowiedz
@KurZapial:Pisałem to już wyżej. Nie interesuje mnie jego imię, nazwisko, adres, numer telefonu, wielkość penisa ani żadne dane prywatne. Interesuje mnie tylko i wyłącznie numer boczny.
  • Odpowiedz