Wpis z mikrobloga

@ripp1337: za tyle samo można mieć abonament w normalnej grze, gdzie 90% graczy nie jedzie na bocie i nie mówi, że uprawia seks z twoją matką. W skrócie - gra #!$%@?, a gracze to oszuści i gimbusy.
@nie_wierze Mylisz swoją opinię z faktami. Zresztą ciekawi mnie, kiedy ostatnio grałeś na globalu. Chyba przed katastrofą smoleńską, sądząc po opinii.

Dla mnie Tibia to świetna gra: prosta i klarowna mechanika, jednocześnie trudna do opanowania. Ogromny świat i masa contentu. Dobra do grindowania i casualowego grania.
A co do community - większość osób, które ostatnio poznałem, to ludzie 20+. I żadnego trollowania, flame'u. Jak ktoś wytrzymuje na mirko, to w Tibii będzie
prosta i klarowna mechanika, jednocześnie trudna do opanowania.


@ripp1337: po zbóju, zwłaszcza od kiedy wprowadzili hotkeye.

Dość dawno grałem, na Danubii. Hehe, była tam lasencja, która dawała dupy top levelom w zamian za pacca, eq i ochronę.
@nie_wierze: z tego co widziałem na streamie jest quest jakiś lub event na małej wysepce, że stoi kolejka npców z lvlami 1000, 1001, 1002, itp. i coś trzeba tam zrobić, ale polaczek robak, który wbił lvl i streamował nie chciał nic pokazać. Dopiero jak koleś o nicku Lyh, czy Lych wbije 999 będzie wiadomo, bo ogłosił, że wszystko nagra i pokaże (aktualnie koleś jest na 930 jakoś)