Wpis z mikrobloga

Serdecznie nie pozdrawiam faceta, który dzisiaj popołudniu (ok godz.17.00) na ulicy Podgórnej podszedł do mnie o mojej koleżanki, z siatką pełną owoców. Na oko 30-letni, kulturalnie ubrany mężczyzna, zaczepił nas, przedstawił jako Łukasz i zapytał która jest godzina. Szybko mu odpowiedziałam, na co on wyciagnał z tej swojej siatki pomarańcze i powiedział do mnie:
-"Masz poczęstuj sie". Chciałam mu grzecznie odmowic, ale zanim zdążyłam coś powiedzieć on znowu: -"No weź sobie. Jednego spróbujcie i zobaczycie jak to smakuje"
Nie chciałam facetowi odmawiać bo sprawiał wrażenie miłego, więc wyciągnęłam rękę i chciałam powiedzieć "Dziekuje", na co ten debil zabrał swoją dłoń i zaczął krzyczeć: "Nie dla psa, dla Pana to!" I zaczał się prężyć, i #!$%@?ł że ma najlepszy brzuch, czy coś XD
Nagle spojrzał na moją kumpele i powiedział coś w stylu : "Ale bym Cię molte, molte( ?? ) Mokobe dawaj ją" Nie wiem co on seplemił dokładnie.
Wystraszyłyśmy się, więc szybkim krokiem nawrotka i ucieczka. On zaczął biec za nami, a mnie szarpać za ramie mowiac: -"Powąchaj, to cie właśnie czeka" No to my wrotki, i rura przed siebie, serce w gardle! Słychać było jak typek darł ryja: -"Blendzior Ty kur*wo!"
Można się powygłupiać czy coś ale wszystko na swoje granice. Ten koleś to świr, i jeśli go zobaczycie odrazu dzwońcie po policje, bo coś z nim nie halo
_
#pasta #testoviron
Pobierz i.....a - Serdecznie nie pozdrawiam faceta, który dzisiaj popołudniu (ok godz.17.00) ...
źródło: comment_OGswqNqQd3Bqx36ef5nPxpOyD3AFHRB7.jpg
  • 4