Wpis z mikrobloga

Witam, tu #chinskiekody i kilka promocji na telefony i inne produkty:

W Gearbest:
Xiaomi Mi5 3/64GB w cenie 199,99$ z kodem P24Mi507 (bez refa)
Xiaomi Mi6 6/64 GB czarny w cenie 371,99$ z kodem MiGY4GS (bez refa)
OnePlus 5 6/64GB w cenie 444,99$ z kodem Plus54GS (bez refa)
OnePlus 5 8/128GB w cenie 549,99$ z kodem Plus54GF (bez refa)
Kody na Mi6 i OP5 zaczną działać o godzinie 13:00.

ZTE Axon Mini 3/32 GB w cenie 159,99$ z kodem AXONM7 (bez refa)
Umi Max 3/16 GB złoty w cenie 109,99$ z kodem MaxS4G (bez refa)
Asus ZenFone 2 4/16GB szary w cenie 130,99$ (bez refa)
Xiaomi Miband 1s w cenie 9,99$ (bez refa)
Lampka LED Xiaomi na USB w cenie 0,99$ z kodem NBLEONES (bez refa)

W Banggood:
ONEPLUS 3T 6/64GB w cenie 379,99$ z kodem PHONE (bez refa)
Kamera do monitoringu Xiaomi Mijia 720P w cenie 39,99$ (bez refa)

W przypadku produktów z magazynu CN w Gearbest - warto wybrać przesyłkę Priority Line - minimalne szanse na VAT i dodatkowe opłaty. Przy zamówieniu w Banggood warto wybrać wysyłkę Priority Direct Mail - także zmniejsza szanse na VAT.

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć oferty na inne #telefony, których nie było w tym zestawieniu lub dodaj wpis do ulubionych, by wrócić do niego później.

Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody

Powyższe linki są linkami typu "ref", ułamek wartości zakupionego produktu wspiera moją dalszą pracę pod tagiem #chinskiekody Możesz także kliknąć w link bezpośredni "bez refa" - wybór należy do Ciebie. W obu wypadkach nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, zaś wybór linku nie ma wpływu na końcową cenę produktu.

Informacje o nas:
Aktualna oferta Hong Kong Goldway z Aliexpress
Aktualne kupony rabatowe do iBuygou
Telefony Xiaomi w Banggood i w Gearbest
Odkurzacze automatyczne iLife
Informacje na temat zwrotów z Cashback
Strona ChinskieKody

Link bezpośrednie:


#xiaomi #gearbest #banggood #kodyrabatowe #kupony #mi5 #mi6
rybakfischermann - Witam, tu #chinskiekody i kilka promocji na telefony i inne produk...

źródło: comment_BzlgyiajheXPSe6gfOF2G6jgRFuEjdXg.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DeLeTee: standardowo jest 24 godziny, ale czasami jest dłuższy czas na zapłatę. Czasami przy mega wyprzedażach jest to czas liczony w minutach, ale to naprawdę rzadko.
@HighwayToHeIl sprawdź czy masz go w niezapłaconych i tam powinien być czas na zapłatę (przelewy24 anulują automatycznie nieopłacone zamówienie po 24h). a wiadomość możesz usunąć, no chyba że chcesz Maćku by wszyscy wiedzieli, gdzie mieszkasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@HighwayToHeIl: @DeLeTee: to akurat przy tym modelu nie spodziewałem się tak krótkiego czasu na zapłatę. Jak się skończą na magazynie, to nie wiem, kiedy będzie nowa dostawa, skoro Mi6 ma być dopiero w sierpniu, a Mi5 już nie produkują. Jeśli nie będzie towaru, to do momentu wysłania, będzie można anulować zamówienie.
  • Odpowiedz