Wpis z mikrobloga

@goly8622: Trzeba mieć doprawdy zaoraną psychikę żeby sobie pisać pod tagami mirkomodlitwa (które szanuję i w które się nie wtrącam) i żeby jeździć po kimś, dlatego że udało mu się dokonać czegoś co wymagało odrobiny odwagi i samozaparcia, no bo gimboateizm.
  • Odpowiedz
O jak mnie bawią zarówno gimboateiści jak i katole obnoszący się ze swoim światopoglądem. Tak jakby byli niepowtarzalnym płatekiem śniegu. xD
  • Odpowiedz
  • 0
@goly8622: Z jednej strony szanuję, bo nie zawyżasz statystyk, ale z drugiej strony odbierasz sobie głos, gdyby kościół zaczął świrować ;d
  • Odpowiedz
­>prawie 300 komentarzy bóldupników, skrajnych hipokrytów, ludzi wspierających i tych, którzy się z zakłamanego katolstwa tutejszego śmieją
advice katolik
­>hurr durr nikogo to nie obchodzi empty_room.jpg
@goly8622:
  • Odpowiedz
@Polanin: Oj mój znajomy nie ochrzcił dzieci to rodzina zrobiła awanturę, dziadkowie wyparli się wnuka, dziadek powiedział że tego dziecka nawet na ręce nie weźmie. Potem sprawa się trochę uspokoiła ale rodzina tak naciskała że jednak musiało do tego dojść, i nie były to delikatne naciski, raczej coś w rodzaju odepchnięcia przez rodzinę. Największy strach był o to co ludzie powiedzą. W moją stronę też padały już takie groźby mimo
  • Odpowiedz