Wpis z mikrobloga

Czy jak laska na pierwszej randce, w ramach opowieści o swoim życiu, relacjonuje, jak to w ramach uzależnienia od swojego byłego mogła mu bez przerwy robić loda.... to nie wydaje się wam to chore i obrzydliwe?

To jasne, że s--s i bliskość jest ważna w związku. Także i w moich poprzednich... ale wywlekanie tego na grunt nowych znajomości wydaje mi się mocno nie fair.. Nie wiem, co chciała tym osiągnąć?? Pomyślała, ze nas to do siebie zbliży?
Być może nie idę z duchem czasu, ale wg mnie s--s jest bardzo intymną częścią związku.

Kontakt zerwany.

#zwiazki #s--s #rozowepaski #c---------------a
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pomyślała, ze nas to do siebie zbliży?


@Jurga09: Kobiety lubią się wygadywać. Ciąży to na niej zapewne. Druga sprawa, to mogłaby być zachęta, że jest w tym wiecznie spragniona i lubi to robić. Wiedz jednak jedno, na pewno nie jest to lojalna osoba, która trzyma język za zębami, tylko każda jej koleżanka będzie wiedziała co wy razem robicie i w jaki sposób.
  • Odpowiedz
@Jurga09:
1. Jeśli była pijana, to chyba można jej wybaczyć - po alko odwala się większe inby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Zależało jej na seksie, więc chciała Cię nakręcić skierowaniem rozmowy na ten temat.
  • Odpowiedz
Raczej dlatego, że opowiadała o tym kiedy leżeliśmy u niej i trzymaliśmy się za ręce :)

Czy jak laska na pierwszej randce, w ramach opowieści o swoim życiu, relacjonuje, jak to w ramach uzależnienia od swojego byłego mogła mu bez przerwy robić loda....


@Jurga09:
To jakieś jaja są, prawda? *uj cię obchodzi jej były.
Chyba się z miejsca na friendzona załapałeś.
  • Odpowiedz
@graf_zero: No raczej nie :)

Odwracając sytuację, (rozumiem, że może być ciężko mając bordo) czy opowiadasz potencjalnej dziewczynie co robiłeś w łóżku poprzedniej? Wyglądałoby to raczej słabo ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@graf_zero: O to to. Nie jestem typem który docieka przeszłości. Uważam, że jeśli jest się gotowym na poznanie kogoś nowego i stworzeni fajnego związku, to na porzednich znajomościach kładzie się "płytę nagrobną".

Oczywiście rozmowy o poprzednich związkach są nieuniknione, ale wybacz... są granice których wg mnie nie powinno się przekraczać.
  • Odpowiedz
@Jurga09: Można mówić o przeszłości, warto też rozmawiać o swoich preferencjach seksualnych, ale mówienie co się robiło z poszczególnymi byłymi jest po prostu niestosowne i obrzydliwe.
  • Odpowiedz
@Jurga09: to nie byla randka xd laska nadal chce swojego bylego i jest od niego uzalezniona wiec za kazdym razem gdy byscie ruchali sie to by o nim myslala albo co gorsza wlasnie nie chcialaby jakichs zblizen z toba co by pozostac "wierna" i "czysta" na wypadek gdyby on chcial do niej wrocic

i pewnie ostatecznie po jakims czasie by wrocili do siebie na chwile zeby sie poruchac i potem
  • Odpowiedz