Wpis z mikrobloga

@ConorMG:

Joined after Dec 18, 2015: Your current earnings are paid out every Monday once they have been released from your pending earnings. Pending earnings are locked anywhere from 15 to 90 days depending on the retailer.

Joined before Dec 18, 2015: We process PayPal payments once a month, with a one-month delay. That means on November 1, you will get paid the cash back you earned in September; on December
@ConorMG: Jeśli im nie przypomnisz na czacie, to nie wyślą Ci nigdy. Ta strona staje się coraz mniej wiarygodna. Tydizeń temu nie dostałem, napisałem ticket. Jeśli w tym nie wyślą, to będzie ostatni raz, gdy korzystam z ich usług.
@IreuN: Napisałem raz, Aunya napisała że sprawdzą. Wysłałem drugiego ticketa, odpisali że dostanę pod koniec dnia hajs. No a hajsu nadal nie ma:) Pisze trzeciego
wypłacajcie jak już możecie i nie wracajcie do ga. jeśli macie jakieś ułamki na koncie, to spiszcie je na straty i nie róbcie zakupów z ga, żeby dobić do minimum wypłat. są zwyczajnie niewiarygodni.

nie lubię wypłacać po kilka dolarów, więc wypłatę w ga miałem wyłączoną do czasu aż dojdzie do okolic 20$. ale ostatnio widząc że często są problemy z wypłatami, to stwierdziłem, że sam zobaczę jak to z nimi jest.
@J0SEK: mi wczoraj, czyli po tygodniu, maila napisała Alison. oznajmiła, że ich team sprawdza moją sprawę i odezwie się jak będą coś wiedzieć. a właśnie kilkanaście minut temu dostałem od nich przelew na paypal. czyli po 2 mailach i 3 tygodniach (3 terminach wypłat), dostałem co swoje. mogę uciekać. mam jeszcze jakieś nienaliczone grosze, ale już nie będę z nimi kupował. z ebates nie miałem nigdy problemu, kasa szybko na koncie.