Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przespałem czas na inicjację seksualną. Od niedawna bliżej mi do trzydziestki niż do dwudziestki i pomyślcie sobie: co 99% różowych pomyśli o starym kissless virgin? Wiadomo co. Oczywiście nie mam zamiaru przyznawać się pod żadnym pozorem, ale pewnie gdyby się udało to loszka w trakcie wyczułaby że coś jest nie tak. Mówić przed nie warto, bo wtedy szanse spadają o 99,99%; nie dość że dostanie się kosza (prawdopodobnie też zostanie się wyśmianym), to jeszcze loszka rozpowie to swoim psiapsiółeczkom i wtedy jest się pośmiewiskiem w całej okolicy. Wiadomość do białorycerzy: one zawsze z koleżneczkami obrabiają dupę swoim facetom - jedne bardziej, drugie mniej, ale zawsze. Nawet wczoraj było o tym jedno anonimowemirkowyznanie.
Z nieprzyznawaniem się też jest #!$%@? jak już pisałem powyżej, bo różowa na pewno wyczuje brak skilli w przytulaniu, całowaniu czy też rozpinaniu stanika xD. Czas na te pierwsze razy był w gimbazie/licbazie, a w dorosłym życiu nikt nie da ci taryfy ulgowej tylko wymaga tego co od innych dorosłych. Błędne koło - czy się przyznasz czy nie, i tak wyjdzie źle. Nie zapomnijmy o tym, że stary prawik jeżeli już zaliczy, to bardzo szybko uderzy mu do łba chęć nadrobienia straconych lat i sprawdzenia jak to jest z innymi, bo w spotkanie dziewicy można wierzyć mając 15 lat a nie o dziesięć więcej.
Oczywiście można iść na #!$%@?, ale to trochę jak przejście San Andreas używając ciągle hesoyam i uzumymw. Zresztą, całować się z dziwką? Bo zaruchać wcześniej nie całując wydaje mi się dziwne xD. Chociaż raczej na pewno za jakiś czas skorzystam, o ile nie zaliczę "normalnym" sposobem.
Do wszystkich, którzy zarzucą mi posiadanie kuca, niemycie się, smród z ryja - gówno wiecie. Nie trzeba być brzydkim by być niewidocznym dla różowych, wystarczy być obiektywnie mocno średnim z wyglądu i przy tym niedynamicznym. Choć nie zapominajmy o tym, że dla różowych 80% facetów jest poniżej 5/10.
Picrel jest niby zbiorem stereotypów na temat starych prawików, ale jak to ze stereotypami - w nich zawsze jest ziarnko prawdy. W tym przypadku raczej orzech (ziarnko) kokosa niż ziarnko owsa.
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #seks #zwiazki #prawictwo ##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dope
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Przespałem czas na inicjację seksua...

źródło: comment_gzHxnDpvKPKzjqm2yFpAbvWTztkXI0x2.jpg

Pobierz

Przegrywie, czy w swoim mniemaniu również przespałeś czas na inicjację seksualną?

  • TAK 49.0% (144)
  • NIE 21.1% (62)
  • nie jestem przegrywem / jestem różowympaskiem 29.9% (88)

Oddanych głosów: 294

  • 25
@AnonimoweMirkoWyznania: Ten obrazek jest baaaaaardzo głupi. Masa jakichś durnych stereotypów. Jeśli kobieta Cię kocha to ma w dupie Twoje doświadczenie i z przyjemnością wcieli się w rolę nauczycielki. Nie wykluczam sytuacji w której ktoś zostanie przez to wyśmiany, ale są to zazwyczaj sytuacje w których zaufałeś nieodpowiedniej kobiecie.

Uwielbiam pieprzenie o rozmiarach. Wszystko moim zdaniem tkwi w głowie. Średnia rozmiaru to ~13 cm - potwierdzone przez naukowców, a nie na podstawie
@AnonimoweMirkoWyznania: Dam Ci jedną radę, idź chłopie do dobrego (z naciskiem na to słowo) psychologa, robisz jakiś problem z tego, że nigdy się nie lizałeś i nie zaruchałeś. Całowanie się nie jest czarną magią nawet ostatnie dekle to potrafią. Jeżeli Ci nie wyjdzie to tylko i wyłącznie dlatego, że się stresujesz tym i myślisz o tym jak wypadniesz w tym momencie. Co do ruchania, to każda kobieta jest inna, każda ma
OP: @Lunarie: co "xD"? Że śmieszne? Dla różowych pewnie tak, bo wy nie macie takich problemów.
@PrzegrywAlfa: czy ja gdzieś napisałem że nigdy nie odzywam się do kobiet?! Bo jest to nieprawdą. Jeżeli chodzi o takie zwykłe rozmowy o pierdołach to nie mam wcale problemu by gadać z różowymi. A wiem co myślą, bo już parę razy słyszałem co mówią w większym gronie albo jak gdzieś przy stoliku obok
EleganckaMurzynka: Jeśli zależy ci tylko na tym, żeby znaleźć dziewczynę do kilkurazowego zamoczenia to wiadomo, nie ma co się przyznawać.

Ale jeśli chcesz znaleźć kogoś na całe życie, kto będzie też twoim przyjacielem a nie tylko dziewczyną to warto się przyznać. Porządna dziewczyna cię nie wyśmieje i będzie łatwo odsiać te niewarte zachodu.

Ale co ja tam wiem, 28 lvl i autyzm xD

Zaakceptował: kwasnydeszcz
Oczywiście nie mam zamiaru przyznawać się pod żadnym pozorem


i tak prawdopodobieństwo, że się domyśli jest ogromne, więc to bez sensu

Mówić przed nie warto, bo wtedy szanse spadają o 99,99%; nie dość że dostanie się kosza (prawdopodobnie też zostanie się wyśmianym), to jeszcze loszka rozpowie to swoim psiapsiółeczkom i wtedy jest się pośmiewiskiem w całej okolicy.


@AnonimoweMirkoWyznania: tak, tak i w dodatku trafisz na listę nieruchających XD polecam ograniczyć czytanie
OP: @EleganckaMurzynka: na tym etapie mojego życia nie wierzę w spotkanie kobiety "na całe życie" (w ogóle takie coś jak ta jedna jedyna nie istnieje, ale to temat na inną rozmowę). Po pierwsze i tak coś bym #!$%@?ł po drodze i szybko by się rozpadło, po drugie tak jak mówiłem każdemu prawikowi prędzej czy później odbije jeżeli zwiąże się z niedziewicą.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
OP: @kwasnydeszcz: nie chodzi o legendarne listy nieruchających, ale faktem jest, że poczta pantoflowa działa i ludzie dzielą się między sobą tym co wiedzą o innych ludziach. Np. że ten który startuje do Kaśki bił swoją byłą, ten który dołączył do nas do pracy robił wcześniej z Marianem ale go wylali bo stracił prawko za jazdę po pijaku itp. A że stary prawik = niski status, to lepiej się nie
@AnonimoweMirkoWyznania: Moim zdaniem, musisz przestawić swoje myślenie. Opierasz się na statystyce, pogłoskach, wrażeniach, bredniach na temat tego jak to jest w gimbazie i zaraz potem myślisz, że Ciebie to wszystko omija. Ludzie od lat więcej gadali niż robili, a gadali po to, żeby siebie ustawić wyżej niż otoczenie. Owszem, jest większa presja społeczna na inicjację, bo jest mniejszy zamordyzm w temacie moralności, ale nie myśl, że każdy tak bardzo chce za
No to jeszcze raz. To nie prawictwo sprawia, że dwudziestoparolatek nie jest atrakcyjną partią, tylko to, co stoi za prawictwem. Nieśmiałość, wstydliwość, niepożądane cechy charakteru, zaniedbany wygląd. Jeżeli w wieku >25 lat nie miałeś dziewczyny a szukałeś, to sorry, ale w Tobie coś jest nie tak. Coś dużo głębszego niż niewsadzenie w swoim żywocie penisa w różne otwory.
LuksusowaPani: Prawiki wmawiają sobie, że to przez prawictwo, nakręcając dodatkowo karuzelę #!$%@?. A to gówno prawda, powody są ZAWSZE inne. Ja straciłem cnotę jeszcze w podstawówce, w gimnazjum nawet nie musiałem się starać bo dziewczyny same mnie zaczepiały, a w technikum i na studiach nawet paszteta. Dlaczego? No na pewno nie przez to że byłem prawikiem, bo nie byłem. To było dlatego, że w gimnazjum były dziewczyny, a w technikum i