Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przespałem czas na inicjację seksualną. Od niedawna bliżej mi do trzydziestki niż do dwudziestki i pomyślcie sobie: co 99% różowych pomyśli o starym kissless virgin? Wiadomo co. Oczywiście nie mam zamiaru przyznawać się pod żadnym pozorem, ale pewnie gdyby się udało to loszka w trakcie wyczułaby że coś jest nie tak. Mówić przed nie warto, bo wtedy szanse spadają o 99,99%; nie dość że dostanie się kosza (prawdopodobnie też zostanie się wyśmianym), to jeszcze loszka rozpowie to swoim psiapsiółeczkom i wtedy jest się pośmiewiskiem w całej okolicy. Wiadomość do białorycerzy: one zawsze z koleżneczkami obrabiają dupę swoim facetom - jedne bardziej, drugie mniej, ale zawsze. Nawet wczoraj było o tym jedno anonimowemirkowyznanie.
Z nieprzyznawaniem się też jest #!$%@? jak już pisałem powyżej, bo różowa na pewno wyczuje brak skilli w przytulaniu, całowaniu czy też rozpinaniu stanika xD. Czas na te pierwsze razy był w gimbazie/licbazie, a w dorosłym życiu nikt nie da ci taryfy ulgowej tylko wymaga tego co od innych dorosłych. Błędne koło - czy się przyznasz czy nie, i tak wyjdzie źle. Nie zapomnijmy o tym, że stary prawik jeżeli już zaliczy, to bardzo szybko uderzy mu do łba chęć nadrobienia straconych lat i sprawdzenia jak to jest z innymi, bo w spotkanie dziewicy można wierzyć mając 15 lat a nie o dziesięć więcej.
Oczywiście można iść na #!$%@?, ale to trochę jak przejście San Andreas używając ciągle hesoyam i uzumymw. Zresztą, całować się z dziwką? Bo zaruchać wcześniej nie całując wydaje mi się dziwne xD. Chociaż raczej na pewno za jakiś czas skorzystam, o ile nie zaliczę "normalnym" sposobem.
Do wszystkich, którzy zarzucą mi posiadanie kuca, niemycie się, smród z ryja - gówno wiecie. Nie trzeba być brzydkim by być niewidocznym dla różowych, wystarczy być obiektywnie mocno średnim z wyglądu i przy tym niedynamicznym. Choć nie zapominajmy o tym, że dla różowych 80% facetów jest poniżej 5/10.
Picrel jest niby zbiorem stereotypów na temat starych prawików, ale jak to ze stereotypami - w nich zawsze jest ziarnko prawdy. W tym przypadku raczej orzech (ziarnko) kokosa niż ziarnko owsa.
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #seks #zwiazki #prawictwo ##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dope
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Przespałem czas na inicjację seksua...

źródło: comment_gzHxnDpvKPKzjqm2yFpAbvWTztkXI0x2.jpg

Pobierz

Przegrywie, czy w swoim mniemaniu również przespałeś czas na inicjację seksualną?

  • TAK 48.8% (145)
  • NIE 21.2% (63)
  • nie jestem przegrywem / jestem różowympaskiem 30.0% (89)

Oddanych głosów: 297

  • 25
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania zamiast zaśmiecać sobie łeb jakimiś statystykami i wykresami z internetów kiedy jest czas na zakisisz IE, to skup się na sobie, bo z tego co piszesz to widzę, że Twoim największym problemem jesteś Ty sam. Sam sobie wybierasz ciśnienie, że już późno, że już czas. Poznasz normalna loszke, to wszystko pójdzie samo z siebie, tylko mówiąc normalna nie mam na myśli karyny imprezowiczki.
  • Odpowiedz
OP: @maselniczkowy: może i masz rację z tym co piszesz, ale nie zmienia to faktu że później robi się z tego wszystkiego błędne koło i ciężko to przerwać.
@Jokker: już dawno przeczytane, z większością się zgadzam.
@LuksusowaPani: w sumie gdy napisałeś że łatwiej o seks niż o dziewczynę, to pomyślałem sobie że chyba nie byłoby to najgorsze. Przez to, że mam już swoje (tzw. starokawalerskie)
  • Odpowiedz
już dawno przeczytane, z większością się zgadzam.


@AnonimoweMirkoWyznania: Moim zdaniem jak ktoś jest w wieku powyżej 25 to taka wizyta "na seks" jest obowiązkowa (nieważne czy płatny, czy poznany na dyskotece, chociaz w tym drugim przypadku jest to trudniejsze bo trzeba mieć dobrą gadkę więc stres większy), żeby po prostu nie mieć kompleksów "odstawania od reszty w moim wieku".
  • Odpowiedz
CharyzmatycznaAzjatka: @maselniczkowy:

Jeżeli w wieku >25 lat nie miałeś dziewczyny a szukałeś, to sorry, ale w Tobie coś jest nie tak.

A co jeżeli ktoś ma tyle lat a nigdy nie szukał loszki? Ofkors mam na myśli kogoś, kto ma ciśnienie na r00chanie i nie chce czekać z tym do ślubu.

Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz