Wpis z mikrobloga

@leniuchowanie I tu jest właśnie pies pogrzebany. Czekam na jakąś propozycję, która mnie wyrwie z butów jak to zrobił Lalique Encre Noire (ślepy strzał), tylko w klimatach cytrusowych, kadzidła, korzennych - ma być letnio ()
@MyPhilosophy Mam 3 różne perfumy, kupione w różnych perfumeriach internetowych, a wcześniej testowałem je w Douglasie, Sephorze, Hebe, Superpharm i nie ma żadnej różnicy, więc po co mam płacić 550 zł za coś, co kupiłem za 120 zł i jest takie same :) Mój Szef kupuje perfumy w Douglasie i jak rozmawialiśmy sobie porównując swoje wrażenia dotyczące niektórych pozycji, to nie ma totalnie żadnej różnicy.
@MyPhilosophy Kurcze, trwałość jest często losową sprawą. Przykładowo, mój Wujek używał CK Euphoria i na nim swobodnie cały dzień siedział (a umówmy się, że CK to nie jest jakiś mocarz trwałości). Projektował na 1,5 m gdzieś, to i na skórze mocno siedział, a na mnie? 1,5h max i to tyle :) A perfumy były kupione w Douglasie. Zaaplikowałem Encre Noire na nadgarstek w którejś z perfumerii i kolejnego dnia kupiłem w internecie
@0ptymista Lalique White podoba mi się, ale niestety nie sprawiają, że mam żądze pożądania ich tak jak Encre Noire :/ Mercedes nie dla mnie, może za kilka lat będę się lepiej z nimi czuł :)
@dradziak: White jest dla mnie cudowny, uwielbiam ten zapach, ale zupełnie się Tobie nie dziwię. To nie są perfumy, które wyrywają z butów. Natomiast nie spodziewałem się takiego komentarza do Mercedesa.
Jeśli będziesz w perfumeriach, to warto też zakręcić się przy półkach z flakonami od Azzaro, Issey Miyake, Masaki Matsushima, Kenzo, koniecznie sprawdziłbym też Hermesy - Terre d'Hermes, jego flankery i Encre Noir łączy wetyweria.
@0ptymista Ok dzięki, posiadam już Azzaro Chrome i Legenda (dlatego prosiłem o bardziej nieoczywiste perfumy :D), ale jesteś kolejną osobą polecającą Miyake i Matushima, więc z pewnoscią się im przyjrze :)
@dradziak: mogę polecić Armani Eau Pour Homme, tylko to jest EDT więc będzi to shodziło szybko. Ale sam zapach jeżeli odpowiadają Ci wetiwery, korzenie, trawy, trochę słodkie i bardziej przy ciele to jest fajny. Lubię ten zapach bo jest bardzo elegancki i w pracy kobiety jak go użyję od razu mówią "o będzie randka dzisiaj" xd tego typu to woda.
Natomiast jeżeli chcesz EDP trwałe i mocno wyczuwalne, gdzie zapach widocznie