Wpis z mikrobloga

przeglądam sobie wyprzedaże na zalando i nagle wpada mi w oczy taka oto stylizacja. Jeżeli tak teraz wyglądają te nowe trendy to chyba coś ze mną jest nie tak, bo gdybym zobaczyła jakiś #niebieskipasek w takim storoju to pomyślałabym, że jakiś anon wyszedł z piwnicy po 10 latach i jedynym jego męskim wzorem był tata Janusz w żonobijce.

#niebieskiepaski serio teraz jest modne naciąganie skarpet na maxa do połowy łydki i chowanie t-shirta w spodnie?

#modameska #moda
Pobierz arcctgx - przeglądam sobie wyprzedaże na zalando i nagle wpada mi w oczy taka oto sty...
źródło: comment_1s3S5pQOKPcayQ7kPswJmY3QSjADWCXE.jpg
  • 20
@Saganis: tak wiem, że kampanie reklamowe != samo życie, jednak jak chcesz coś sprzedać to powinienes zaprezentować to tak, że ktoś zechce to kupić, czyli sprzedając np. spodnie prezentujesz je w takiej stylizacji, że potencjalny klient myśli "o chciałbym tak wyglądać".
Czyżbyś sam naciągał skarpety i wkładał t-shirta w spodnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@arcctgx: Obejrzyj sobie pokazy mody. Modele mają bardzo często krótko mowiąc "dziwne" stroje, ale taka jest moda. Ma szokować i skłaniać do refleksji.

Jeszcze chwilę temu modę z polskich ulic z lat 90 większość uważała za straszny kicz, a teraz przeżywa swój renensans. Kto wie, może teraz pora na to? Czas pokaże.

To jak ja się ubieram nie ma w tym wpisie nic do rzeczy, lecz jeśli jesteś już taka ciekawa
@Saganis: pokazy mody rządzą się swoimi prawami, większość prezentowanych tam strojów nie nadaje się do codziennego noszenia. Co innego jednak prezentacja spodni w sklepie odzieżowym, nadal twierdzę, że zdjęcie ma zachęcać do kupna, a w tym przypadku moim zdaniem jest odwrotnie.

btw. czy zyskując bordo podpisuje sie jakis regulamin o kiju w dupie i byciu takim serio serio czy po prostu tak już masz? ;-) trochę dystansu
@arcctgx: O karwa xD Jeszcze nikt do tej pory mnie nie zaatakował z racji, że mam bordo, które dostałem za własne dwa znaleziska. Dzięki, czuję się teraz spełniony.
Można mi pewnie wiele zarzucić, ale to, że mam kija w dupie to już przesada ;D

To spójrzmy na to inaczej. Towar sprzedawany przez zalando ma trafić do jak największej gamy odbiorców. Akurat w Polsce poczucie estetyki w ubieraniu się jeszce bardzo kuleje,
@Saganis: eh ten tekst o bordo też widzę wziałeś zbyt poważnie :P

Co do zalando to nie jest to polski serwis i działa też w innych krajach i nie sądzę aby dla nas mieli inne zdjęcia. Po prostu zdziwiłam się, że zobaczyłam tam takie januszowe stylizacje i chcialam zapytać czy teraz taka moda czy co... that's it :-)
@arcctgx: Racja, to nie jest polski serwis, lecz niemiecki, prosto z Berlina. W takim razie zostaje ostatnia wersja - czyli był to pomysł stylisty w czasie zdjęć. Nie trzeba się tu doszukiwać jakiejkolwiek logiki. Najlepszym sposobem, by ocenić jaka jest moda obecnie to wyjście na ulice. Szczególnie tam, gdzie są skupiska ludzi młodych, bo to oni najczęściej interesują się modą
@arcctgx: koleżanka z klasy przyprowadziła chłopaka do szkoły, miał ultraboosty i najki naciągnięte do połowy łydy, wyglądał jak zajebiście powazny streetwearowiec, ale tylko prychnąlem i poszedłem dalej