Wpis z mikrobloga

Patrząc na polskie pierwsze damy, które są kompletnie nieruchable, to ja nie wiem jakim cudem powstał stereotyp o pięknych Polkach xDD Melania nawet nie jest jakoś specjalnie "zrobiona", ot kobieta dba o siebie a nie tak jak typowa Polka ścina włosy po 40 i przepoczwarza się w Grażynę.
#trump #melaniatrump #polki #grazynacore
Pobierz Instynkt - Patrząc na polskie pierwsze damy, które są kompletnie nieruchable, to ja n...
źródło: comment_6UGls6CVxX6KSZpX8xJ6LuOkpNDaYr9O.jpg
  • 73
@Instynkt: Przecież Melania nie przypomina już młodej siebie nawet. Powiedzielibyście, że to ta sama osoba?
Poza tym gdyby polskie pierwsze damy się tak naciągały, ludzie przyjęliby to bardzo źle.
Nie mamy takiej kultury, że bogatsze MILFY chodzą na fitness 7 razy w tygodniu i wydają miliony na operacje.
Obiektywnie patrząc jest dużo ładnych, zadbanych kobiet u nas, ale nie petard 10/10 ubierających się jak seksbomby, bo Polki są bardziej wstydliwe xD
Pobierz m.....d - @Instynkt: Przecież Melania nie przypomina już młodej siebie nawet. Powiedz...
źródło: comment_8Nz4Y4GZzBq1VtKasREd0H4SLgq5EaYi.jpg
no powiem ci dlaczego: włosy też się starzeją niestety XD może nie wypadają tak jak facetom, ale też wypadają i robią się cienkie, krótka fryzura jakoś to maskuje.


@blablador: Zapewne tak. Ale jednak odpowiednie zabiegi itp pomagają utrzymać piękne włosy też po 40stce. Rzadko bo rzadko, ale jednak czasem to widać, więc można:)