Wpis z mikrobloga

Melania nawet nie jest jakoś specjalnie "zrobiona", ot kobieta dba o siebie


@Instynkt: przecież widać, że jej się botoks z twarzy wylewa. I nie mów o pani Agacie "Grażyna", bo to pasuje bardziej do poprzedniej prezydentowej.
  • Odpowiedz
@Instynkt:
Przecież Melania to była modelka, równie dobrze pierwszą damą Niemiec, albo panią kanclerz, mogłaby zostać Heidi Klum lub Claudia Schiffer.

jakim cudem powstał stereotyp o pięknych Polkach

Takim samym jak o brzydkich Niemkach, a jest zupełnie na odwrót, zwłaszcza w przypadku Niemek 35+
  • Odpowiedz
@kochamcieKK2:

Takim samym jak o brzydkich Niemkach, a jest zupełnie na odwrót, zwłaszcza w przypadku Niemek 35+


Jedyne ładne Niemki jakie widziałem w Niemczech to pół Polki ( ͡° ͜ʖ ͡°) A byłem tam naprawdę wiele razy, bo rodzina mieszka. Natomiast wszystkie Niemki, które wiem, że są w 100% Niemkami, były brzydkie.
  • Odpowiedz
Melania nawet nie jest jakoś specjalnie "zrobiona", ot kobieta dba o siebie


@Instynkt: xDDD

No tak, to typowy przebieg kariery przeciętnej Słowenki:

Działalność w modelingu rozpoczęła w wieku 16 lat, od pozowania dla słoweńskiego fotografa mody Stane Jerko. Dwa lata później podpisała kontrakt z agencją modelek z Mediolanu. Kontynuowała karierę modelki w tym mieście, a następnie pracowała w Paryżu. (...) Trafiła przy tym na okładki najważniejszych pism modowych takich jak „Vogue”,
  • Odpowiedz
@Instynkt: no bo rola pierwszej damy jest sprowadzona do tego że ma się januszom/sebixom z wyglądu podobać. Pójdę o krok dalej, kobiety ścinające włosy może to robią specjalnie, żeby takie płytkie osobniki się od nich odczepiły
  • Odpowiedz
@Instynkt: ja od dawna twierdze, ze Polska ma duzo bardzo ladnych dziewczyn w skali na cala swoja populacje, ale brak tu prawdziwych rakiet.Moze genetyka macza w tym palce.
  • Odpowiedz