Wpis z mikrobloga

Podczas mojego ostatniego wyjazdu nad morze, na zaproszenie Jacka "Specjal", odwiedziliśmy kilka ciekawych miejsc. W poszukiwaniu retro gier i sprzętu polowaliśmy w kilku miejscach. Między innymi odnaleźliśmy 2 sklepy na targowisku Na Wrzeszczu, odwiedziliśmy Zielony Rynek, odnaleźliśmy też Green Game Center w jednej z galerii handlowych, gdzie panuje ciekawy klimat i na półkach jest pełno sprzętu i gier na Playstation 1, Playstation 2, Segę Mega Drive i Master System, Gameboy'a, Pegasusa a także ciekawe ekspozycje z przedmiotami nie na sprzedaż - co też pokazujemy na filmie. Jeśli znacie inne fajne sklepy i miejsca w Polsce, które warto byłoby odwiedzić z kamerą i przygotować materiał - dajcie nam znać, a może wspólnie razem coś przygotujemy! :)

https://www.youtube.com/watch?v=pIS8YV9gF0Y

#retro #staregry #retrogry #playstation #playstation2 #gdansk #pegasus #gameboy #retroarchiwizacja #sega #polskiyoutube
A.....o - Podczas mojego ostatniego wyjazdu nad morze, na zaproszenie Jacka "Specjal"...
  • 5
@Axelio: Nie nazwałbym tego "na tropie retro" a raczej "na tropie PlayStation 2". Chłopaki byli zainteresowani tylko jedną konsolą, kompletnie olewając asortyment Nintendo czy Xbox (pomijając jedną może wzmiankę o StarFox Zero).
@PortowySzczur: bo nintendo wii to nie retro a xbox nasnpo prostu nieninteresujenbo np ja nie mam xboxa a jacek w niego w ogolennie gra. Chcielismy kupic gry np na dreamcasta albo sege mega drive ale ceny sa za wysokie lub nie ma tskich gier w ogole