Wpis z mikrobloga

Z serii pytania nooba:

Z jakiego powodu na livetimingu przy moim nicku ikonki są wyświetlane na kolor szary a w kolumnie valid nie widnieje napis yes? Zainstalowałem wszystko co było dostępne w ACL Manager, powinienem coś jeszcze zrobić? Raczej przejechane było czysto więc nie powinno być uznane za ścinki czy coś...
#acleague
  • 8
@Qbol69: musisz najpierw wejść w menu z ustawieniami gry, general chyba i tam odklikać wszystkie apki, a potem podczas jazdy zjeżdżasz mychą na prawą stronę ekranu i tam odpalasz z kolejnego menu aplikacje.
@Qbol69: rozumiem, ze to troszke upierdliwe szczegolnie dla nowych userow wiec powinno sie pojawic jakies info organizatora jak to dokladnie zrobic itd. Swego czasu na simrace pojawil sie dosyc chyba czytelny watek w tym zekresie

@LKRISS: Nawet nie tyle upierdliwe co nie przyszło mi do głowy żeby włączyć te programy jeszcze w opcjach. Możliwe, że jest o tym napisane na acelague.pl ale musiało mi umknąć, chociaż starałem się przeczytać wszystko.

No nic, teraz nie pozostaje mi nic innego jak setup i poradzenie sobie z problemem trochę chłodnych tylnych kapci ;)