Wpis z mikrobloga

Tu #chinskiekody i kolejny dzień z nowym kuponem na chińskiego flagowca:

Xiaomi Mi6 6/64 GB czarny w cenie 371,99$

Kod rabatowy: _MiKM4G i kolejne 30 sztuk do wzięcia.
Promocja rozpoczyna się znów o godzinie 12, więc życzę wam powodzenia w zakupach.

Wysyłka Priority Line - zmniejszająca ryzyko VAT za 4,41$

Wołam zainteresowanych:


Kolejne promocje rozpoczynające się o 12:
Xiaomi Mi6 6/128 GB czarny w cenie 489,99$ z kodem
MHMi64G (bez refa)
Xiaomi Mi Max 2 4/64 GB w cenie 255,99$ z kodem
KMMax2 (bez refa)
OnePlus 5 6/64GB w cenie 444,99$ z kodem
OnePluHG (bez refa)

I kody ogólne działające już teraz:
OnePlus 5 6/64GB w cenie 473,99$ z kodem
OnePlu (bez refa)
Xiaomi Mi5 3/64GB w cenie 199,99$ z kodem
P24Mi505 (bez refa)
Xiaomi Mi6 6/64 GB czarny w cenie 406,99$ z kodem
P24mi604 (bez refa)
Xiaomi Redmi 4X 3/32 GB czarny Global w cenie 119,99$ z kodem
P244X05 (bez refa)

Banggood:
Xiaomi Mi5S Plus 4/64GB w cenie 299,89$ (bez refa)

Tomtop:
MAZE Alpha 4/64GB w cenie 184,99$ z kodem
HLWMA5 (bez refa)
Kamera YI II International w cenie 196,99$ z kodem
YIAC52_ (bez refa)

W przypadku produktów z magazynu CN w Gearbest - warto wybrać przesyłkę Priority Line - minimalne szanse na VAT i dodatkowe opłaty. Przy zamówieniu w Banggood warto wybrać wysyłkę Priority Direct Mail - także zmniejsza szanse na VAT.

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć oferty na inne #telefony, których nie było w tym zestawieniu lub dodaj wpis do ulubionych, by wrócić do niego później.

Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody

Powyższe linki są linkami typu "ref", ułamek wartości zakupionego produktu wspiera moją dalszą pracę pod tagiem #chinskiekody Możesz także kliknąć w link bezpośredni "bez refa" - wybór należy do Ciebie. W obu wypadkach nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, zaś wybór linku nie ma wpływu na końcową cenę produktu.

Informacje o nas:
Aktualna oferta Hong Kong Goldway z Aliexpress
Aktualne kupony rabatowe do iBuygou
Telefony Xiaomi w Banggood i w Gearbest
Odkurzacze automatyczne iLife
Informacje na temat zwrotów z Cashback
Strona ChinskieKody

Link bezpośrednie:


#xiaomi #gearbest #promocje #telefony #kodyrabatowe #kupony #mi6 #banggood #tomtop #oneplus
rybakfischermann - Tu #chinskiekody i kolejny dzień z nowym kuponem na chińskiego fla...

źródło: comment_V7E9UTQdb9f0w5G0PLplDG59Qum6c3gl.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@rybak_fischermann: jezeli wybiore liczbe telefonow 2 i wpisze kod to automatycznie cena obnizy sie dla dwoch czy dla jednego ? (tzn czy suma bedzie rowna ~744$?
Mozna probowac zamawiac z 2 komputerow (z innych ip)?
2 telefony w paczce to nie za duze ryzyko (wybiore priority pine)?
Jezeli wpisze kod (zostanie zaakceptowany) i przejde do nastepnej zakladki ,to juz niebwazne kiedy przejde dalej (platnosci) czy jednak ktos koze mnie ubiec
  • Odpowiedz
@rybak_fischermann: Interesuje mnie LETV LeEco 2 X520, Gearbest ma go w dobrej cenie ($118.99), ale wysylka z HK-2. Jest szansa, ze bedzie z magazynu chinskiego, czy magazyny sie nie zmieniaja (np. po dostawie?) i jest tylko to co podane na stronie?
  • Odpowiedz