Wpis z mikrobloga

W weekend mam rodzinne spotkanie, które będzie trwało od piątku do niedzieli. Moja siostra zabroniła swojemu 11-letniemu synowi iść na polowanie. To nic, że taka jest rodzinna tradycja. Ja na pierwsze polowanie poszedłem w wieku 7 lat i ojciec dał mi zastrzelić bażanta. I co? Jakoś nie stałem się psychopatą. To nic, że na polowanie idą wszyscy chłopcy i mężczyźni (najmłodszy 5 lat), a on sam zostanie z wszystkimi kobietami. Wyobrażacie co sobie co on będzie czuł? Wszyscy idą na męską przygodę, a on sam zostanie z kobietami i pomagał przy robieniu jedzenia. To jest dopiero trauma. Tak się kastruje młodych chłopców.

#polowanie #myslistwo #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@21-59 Zacytuj, bo nie widzę. Ale nawet to, gdy polowanie sprawia Ci przyjemność to i tak jest potrzebne. Nie uwierzę, że polują na co popadnie, bo za to są kary ogromne. I gdyby nie polowania to zwyczajnie zwierzęta mógłby się przenosić na tereny miejskie/ upraw gdzie zagrażają ludziom i powodują straty pieniężne (np. dziki)
  • Odpowiedz
@detrymaciej wszyscy milosnicy sarenek i dziczkow koncza swoje #!$%@? w momencie #!$%@? 80 km/h w zwierzyne lesna nie majac AC. Dobrze ze do wedkarzy sie tak #!$%@?, ale wszystko przed nami. Darz bor kolego, prostej lufy ci zycze!
  • Odpowiedz
@Duce_Viktor: pośmiejemy jak nie daj Boże wybuchnie wojna i aby napić się herbaty będziesz musiał zagotowac a by coś zjeść będziesz musial zabić to samemu inaczej zdechniesz z głodu xD
  • Odpowiedz
@Matth I powiedz mi jak sobie taką sytuację wyobrażasz? 40 tysięcy mieszkańców mojego miasta biegających po lesie w poszukiwaniu zwierzyny i palących ogniska przed domem? Wojna tak nie wygląda.
  • Odpowiedz
@Duce_Viktor: chociażby szukaniem szczura czy kota. Wojna jest okrutna polecam rozmowę z osobami którzy ja przeżyli. Moi znajomi we Włoszech do dnia dzisiejszego karmią bezpańskie koty bo to one uratowały życie ich rodzinie podczas IIWŚ a co do zwierząt leśnych taki rosły dzik 70-80kg mięsa pozwoli na przeżycie rodzinie 4 osobowej przez dłuższy okres czasu. Dlatego podczas wojen dużo ludzi umiera z głodu bo nie potrafili się odnaleźć w trudnym
  • Odpowiedz
@Bibimbap: a pózniej: "gdzie Ci prawdziwi faceci? Mój to siedzi w domu, gotuje i sprząta, wpierdziela same warzywa. Nawet nie pomyśli zeby isc do lasu i upolować pyszna sarenkę na kolacje, ehh."
  • Odpowiedz
@Prezes1313:

To nic, że taka jest rodzinna tradycja.


Rozumiem pracę jaką wykonują myśliwi i ją nawet szanuje bo sam bym nie chciał jej wykonywać a jak komuś sprawia to przyjemność to ogólnie
  • Odpowiedz
Ale nie wyobrażam sobie, żeby chłopak nie potrafił upolować zwierzaka, a potem go oprawić i uczynić zdatnym do spożycia.


@corrs: #!$%@?, 99% jak nie więcej, nigdy tego nie robił i musieć nie będzie robić
  • Odpowiedz
Rozumiem, że nie chodzisz w ubraniach z Bangladeszu? Nie kupujesz elektroniki z Tajwanu i Chin?


@detrymaciej: co innego jest kupowac ubrania z glownego ich zrodla, po cenach dla ludu, a co innego kupic bron i strzelac z niej do zwierzat. jak mozna to mieszac xD ja rozumiem ze szyja to dzieci, ale tutaj mamy do czynienia z po prostu potrzeba chodzenia w ubraniach, a te sa tansze niz jakies markowe
  • Odpowiedz