Wpis z mikrobloga

kolejny dzień próbny w nowej #pracbaza i kolejny #januszebiznesu

1) jak wiadomo już od zeszłego roku trzeba podpisać umowę jeszcze przed rozpoczęciem pracy. myślicie że janusz dał mi jakikolwiek papierek do podpisania? nawet dowodu mojego na oczy nie widział
2) trzecia godzina pracy a ja już muszę hotdogi robić. nie mam ani badań do pracy ani książeczki sanepidowskiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) co najmniej dwie koleżanki też nie mają ( ͡° ͜ʖ ͡°) smacznego ( ͡° ͜ʖ ͡°) już nawet nie wspominam o braku rękawiczek, myciu rąk, blatów, urządzeń
3) stacja paliw a nie mam pojęcia co zrobić w wypadku pożaru czy zagrożenia bo przecież po co szkolenie bhp, lepiej wiedzieć jak ludziom wciskać gówna z targetami do wyrobienia i pytać o karty witaj, żegnaj, #!$%@? itd
4) mam duże podejrzenia że to typ janusza który mi nie zapłaci za szkolenie tylko powie aaa to w premii ci wypłacę za miesiąc (= nigdy, #!$%@?)

rynek pracownika, w mojej dupie #!$%@?.

jechać z kurwami? (do pipu i sanepidu)

  • jeszcze jak 84.7% (61)
  • a jakże 15.3% (11)

Oddanych głosów: 72

  • 3
@kissmybattery: nie wiem jak na innych stacjach ale na orlenie mają chyba platformę e-learningową i za jej pomocą poznajesz wszystkie procedury i bhp, a później musisz zaliczyć z tego test. A jak na czarno pracujesz to od razu jedź z pipem i sanepidem ( ͡° ͜ʖ ͡°)