Wpis z mikrobloga

@Nagor: dali się, podobnie jak Polacy, ciemiężyć przez białych heteroseksualnych chrześcijan

nie są to zbyt dobre powody do prajdu dla białych heteroseksualnych chrześcijan
  • Odpowiedz
@Nagor: ciemiężyła w międzywojniu Żydów, pobicia i getta ławkowe, w 1968 wyrzuciła swoich obywateli bez prawa powrotu, gromiła ich w Kielcach, zabroniła Romom prowadzić styl życia zgodny z ich kulturą, czyli w wozach na kołach
  • Odpowiedz
zabroniła Romom prowadzić styl życia zgodny z ich kulturą, czyli w wozach na kołach


@spere: poczekaj bo jem i prawie oplułem monitor

ciemiężyła w międzywojniu Żydów


@spere: tak i nie zapomnij o holocauscie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nagor: trudno odpowiem i zaraz będę nazwany lewakiem, ale mam to gdzieś. Pomijając różne bezzensowne skrajne przypadki kreowane przez lewaków jak i prawaków. To w przypadku gaypride chodzi oto, że mimo trudnych warunków społecznych, braku akceptacji, strachu itp, ludzie ci wychodzą, żeby się pokazać. Pokazać innym, że się tego nie wstydzą i tak można żyć i zachęcają tym samym innych, żeby wyszli z ukrycia i się nie bali. A swoją
  • Odpowiedz
@Nagor Tyle, że nie chodzi o samą dumę. Chodzi o to, żeby pokazać, że są dumni z tego kim są, mimo dyskryminacji prawnej, uprzedzonego społeczeństwa, na każdym kroku potrafiącego wmawiać komuś że jest nienormalny, jest chory itp, niejednokrotnie szykan

hehe homo nie wiadomo, pedały do gazu

Z czarnymi temat wg mnie rzeczywiście się trochę zdezaktualizował.

Tylko nie
  • Odpowiedz
@Nagor

gaypride, blackpride - wspaniała inicjatywa, wspierajmy ludzy dumnych z bycia sobą

whitepride, bycie dumnym z bycia Polakiem - ahaha ale debil, nie można być dumnym z czegoś, na co nie ma się wpływu, co zrobiłeś dla tych białych? rasista!


PS. Swoją drogą piękny przykład dychotomii myślenia.
  • Odpowiedz
@Za_jakie_grzechy: > no tylko, że wszystko idze w tym kierunku właśnie? Najbardziej chyba to widać w USA właśnie, gdzie "pozytywna dyskryminacja" zaczyna przeradzać się w nienawiść. Dyskryminacja ta objawia się tym, że biali mężczyźni stają się workami do bicia (czasem i dosłownie), i za to nie nie są wyciągane konsekwencje dopóki ktoś naprawdę nie zrobi czegoś poważnego bo wtedy już ciężko przymykać oko...
  • Odpowiedz
To w przypadku gaypride chodzi oto, że mimo trudnych warunków społecznych, braku akceptacji, strachu itp, ludzie ci wychodzą, żeby się pokazać


@rassereine: problem w tym, że jeśli chodzi o brak akceptacji i strach, to spróbuj jako normalny Kowalski wyjsć na ulicę i powiedzieć że jesteś dumny z bycia białym
  • Odpowiedz
  • 14
@Nagor: A swoją drogą to jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś kogoś krytykował za bycie dumnym z bycia >>tu wstaw nację<<.

Wystarczy wejść na wykop. Tutaj pod każdym patriotycznym wpisem, mówiącym o dumie, znajdują się ludzie którzy mówią "hurr durr nie możesz być dumny z czegoś na co nie miałeś wpływu". Bądź: "tylko ludzie którzy nic nie osiągnęli, są dumni z takich rzeczy".
Tutaj to dosyć popularne zjawisko i takie komentarze
  • Odpowiedz
zabroniła Romom prowadzić styl życia zgodny z ich kulturą, czyli w wozach na kołach

@spere: poczekaj bo jem i prawie oplułem monitor


No i tyle z twojego pseudozrozumienia dla innych nacji, i niesprawiedliwości które ich spotykały.

tak i nie zapomnij o holocauscie ( ͡
  • Odpowiedz
@ziolo86:

ja #!$%@?ę czy ty łączysz się z mozgiem


troszkę mi trudno, bo wygląda nie masz go zbyt pokaźnego, stąd wrażenie u ciebie, że nie ma porozumienia między nami
  • Odpowiedz
whitepride, bycie dumnym z bycia Polakiem - ahaha ale debil, nie można być dumnym z czegoś, na co nie ma się wpływu, co zrobiłeś dla tych białych? rasista!


@Nagor: Poproszę źródło tej wypowiedzi. Z resztą nie wiem dlaczego nie dostrzegasz, że to bez sensu. Tamci demonstrują bo nadal duża część społeczeństwa nie akceptuje np. gejów. Tylko mi nie mów, że jest inaczej, bo tak sięskłąda, że jesteśmy na wykopie gdzie
  • Odpowiedz