Wpis z mikrobloga

........................................................................................................................
Wpis kierowany do mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
........................................................................................................................

Mirki i Mirabelki,

Od wczoraj (04.07.2017) w sprzedaży jest dostępna nowa "stara" zdrapka. Mam tutaj na myśli Krzyżówkę z numerem zdrapki 393.
Tak się składa, że w sprzedaży jest dostępna nadal poprzednia wersja kolorystyczna tej zdrapki z numerem 368. Nie ma nigdzie informacji o zakończeniu starej edycji więc zapewne tak do miesiąca będziemy mieli w sprzedaży 2 wersje tej zdrapki czyli aż 4 wersje kolorystyczne:
Stare wersje kolorystyczne (369):
"Tło z zegarami" oraz "Niebiesko-różowe bąble",
Nowe wersje kolorystyczne (393):
"Szachownica" oraz "Tęcza"

Sam zakupiłem dzisiaj tradycyjnie pierwszą i ostatnią zdrapkę z paczki. Numer 1 okazał się być pusty, natomiast numer 100 dał zwrot (3 zł). W "mojej" kolekturze znajduje się wersja "Szachownica".

Jako obrazek do wpisu daję wersję tęczową ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zdrapki typu "Krzyżówki" dostarczają zawsze trochę więcej frajdy niż po prostu "Znajdź symbol". Polecam tym którzy lubią dłuższą zabawę. W sprzedaży zdrapkowe krzyżówki to:
- Krzyżówka: 1 krzyżówka na planszy. cena 3 zł
- Krzyżówka z Koniczynką: 1 krzyżówka na planszy, cena 3 zł
- Krzyżówka XL: 2 krzyżówki na planszy, cena 5 zł
- Krzyżówka XXL: 3 krzyżówki na planszy, cena 10 zł

Ranking zdrapkowy sugeruje kupowanie zdrapki "Krzyżówka XXL" w gorącym przedziale 0-50 000 jeżeli chodzi o krzyżówki.

---

Zdrapkowy Ranking
Zaktualizowałem ranking zdrapkowy. Większych zmian nie było bo ostatnio żadne fajne nagrody główne nie zostały wydrapane.
Aktualny ranking do podejrzenia tutaj:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/16IsFhGzSfBV8dAmTDYVNnvTFFicYuXyZkvbNdKgI2Os

---

To już wszystko na dzisiaj, pora już strasznie późna a ja mam też sporo innych obowiązków na głowie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dobranoc i powodzenia. Dajcie znać jeżeli wydrapiecie coś fajnego ()

#wykopskubietotalizatora
Pobierz Nutaharion - ...........................................................................
źródło: comment_6YQjq239F1fYPiG0MtVW1tTDERfTMA15.jpg
  • 2
@jamslodki opłacalność jest liczona na podstawie gorących przedziałów i dotyczy właśnie ich. W tym wypadku ta duża liczba zdrapek ulega podzieleniu na 16, zakładałem równomierną sprzedaż każdej z transz. Stąd właśnie wysoką opłacalność bo z wysoką dokładnością da się powiedzieć gdzie najprawdopodobniej ostatnia główna się znajduje.