Wpis z mikrobloga

Siema Mirki i Mirabelki, mam pewien problem z zakresu #it, zakupiłem sobie dzisiaj głośnik Creative Nuno Micro. Kiedy jest podłączony via Bluetooth do mojego lapka nie mam sygnału Wi-Fi i nie znajduje mi żadnych sieci. Z tego co udało mi się do tej pory wyczytać, to może być spowodowane pokrywaniem się pasm jakie wykorzystują wifi i bluetooth. Mam też problem ze sterownikami do karty sieciowej wan miniport, gdyż pewnego razu wysadziło mi stery od MINIPORT WAN. Możliwe, że przez to wifi nie działa na paśmie 5GHZ tylko na 2,4 i pokrywa się z bluetooth. W każdym razie kiedy próbuje je naprawić, przeinstalować lub odinstalować z poziomu menadżera urządzeń nic się nie dzieje i nadal przy nich widnieje wykrzyknik. Bawiłem się już z rejestrem, kasowałem wpisy które były niby odpowiedzialne za te urządzenia ale też nic to nie dało. Macie może jakiś pomysł co z tym zrobić? I czy w ogóle mój tok rozumowania jest prawidłowy? Dodam tylko, że gdy wyłączę głośnik wifi działa i wiem, że format na to pomoże :P
  • 2
@adrpan: ok, właśnie przed chwilą udało mi się ogarnąc problem i to prościej niż zakładałem. Wyrąbałem wszystkie wpisy z rejestru dotyczące karty sieciowej i innych tam zawartych komponentów a potem użyłem Windows Troubleshootera, żeby to zainstalował ponownie. O dziwo się udało i właśnie jestem w trakcie słuchania muzyki na moim nowym sprzęcie i siedzenia na mirko jednocześnie. Dzięki za zainteresowanie się tematem w każdym razie.