Wpis z mikrobloga

18 latek zapłacił prostytutce 160€ za godzinę " całego programu "Niestety ,po 10 minutach " robótek ręcznych " młodzieniec dostał orgazmu i dla prostytutki był to znak że seans jest zakończony z czym nie zgodził się klient , wszak zostało jeszcze 50 minut. Młodzieniec podał prostytutka do sądu .Ciekawe jaki wyrok zapadnie.

#ciekawostkizniemiec mój tag

http://www.volksfreund.de/nachrichten/region/rheinlandpfalz/rheinlandpfalz/Rheinland-Pfalz-und-Nachbarn-Verfruehter-Hoehepunkt-18-Jaehriger-erstattet-Anzeige-gegen-Prostituierte;art806,4667947

#sex #prostytucja #heheszki #prawo
  • 31
  • Odpowiedz
@spokojnie_to_ja no i zajebisty patent. Płacił za godzinę. Wiec juz w tym momencie ma albo drugi seans albo zwrot kosztów odpowiednio do pozostałego czasu, czyli 5/6 stawki. A najlepiej jakby go znowu wywaliła po 10 minutach i tak zamiast jednego seansu by miał aż 6 dojść xD
  • Odpowiedz
dla prostytutki był to znak że seans jest zakończony z czym nie zgodził się klient


@spokojnie_to_ja: Nie o to chodzi. Ona miała go zabawiać przez godzinę, czyli ten pełny program/pakiet (usług seksualnych). Gdy on doszedł za wcześnie wbrew jego woli, uznał on, że w ten sposób dalsza usługa jest zbyteczna, i w ten sposób go oszukała.

"Aus seiner Sicht bewusst, um die vereinbarte, bereits vorab vollständig bezahlte Leistung, nicht mehr
  • Odpowiedz
@spokojnie_to_ja: Słusznie zrobił.. przecież w te 50 minut może jeszcze dojść parę razy, a nawet jak nie to mógł robić co kolwiek innego. Może był samotny i chciał z nią pooglądac film albo pograć w warcaby.
  • Odpowiedz
@spokojnie_to_ja: znajomy poszedł do Rumunki w #uk. Zapłacił za godzinę. Skończył w 10 minut, chwilę odpoczął i mówi, że chce jeszcze raz. Ona na to, że nie, a on, że godzina zapłacona. Ta odrzekła, że ok, mogą sobie posiedzieć do końca tej godziny, ale drugi raz mu nie da xD
  • Odpowiedz