Wpis z mikrobloga

@PinkyPen: wiesz co sam przepraszam ale sam się walnij w czoło i skończ ludzi wyzywać od upośledzonych. Jesteś jakimś przybłędą tymczasowym z kontem w jednym celu - to już trudno. Ale może jakbyś poczytał więcej to byś wiedział że sam o tym że Archer chce zarobić na wywiadach i reportażach pisałem tutaj pierwszy, chyba jeszcze w kwietniu a tag miał to w dupie.

Pół tagu p--------o - to najemnik! Ja kontrowałem: a co to k---a za najemnik taki medialny?! Cisza
Pół tagu p--------o - to prowokacja trójliterowych służb, jest tam z rozkazu! Ja kontrowałem: a co to k---a za żołnierz taki medialny?! Cisza
Jak mówiłem że taki cykl reportaży w B&A musiał być zakontraktowany miesiące wcześniej to też nikt nie odpisał. I TAK DALEJ, I TYM PODOBNE, NIE CHCE MI SIĘ PISAĆ JESZCZE RAZ ANI NAD TYM ROZWODZIĆ - NIE MA TO
  • Odpowiedz
@Tosca303: 'The video is a big cut due to opsec and fact that I cannot make some things public.' Ta chyba dlatego, że nic ciekawego się nie działo.

Jakie tajemnice, jak ten człowiek w początkowej euforii na FB czy w wywiadach telewizyjnych dokłądnie opisywał taktykę dżichadystów i wypracowaną przez nich formę obrony (minowanie wejść i rzucanie granatami na oślep).

On już jest na takim poziomie FEJMA, że nieważne co napisze będzie miał 10 000 ludzi, którzy go poprą, a jak mocno spierdzieli to po prostu wytnie komentarz i powie, że to
  • Odpowiedz
@PinkyPen: Nie, nie jest głupi - i kręci, owszem. Ale moim zdaniem jest także konsekwentny w jednym temacie - po prostu nie chce pokazać gdzie dokładnie jest i co robi. Podtrzymuje taką narrację odkąd pamiętam - zawsze wspominał że więcej udostępni jak już go w Syrii nie będzie. Zastanawia mnie jeszcze to, co mireczki pisali kilka razy na tagu - że zagraniczni turyści zostali pogonieni przez SDF tudzież wsadzeni do
  • Odpowiedz
@Tosca303: O jakim wywiadzie Ty piszesz? O Tym drugim co ma na kanale YT, gdzie nawet na początku nie wiedział komu go udzielił (było, że SFD press, a potem zmnieł na Rojave press). Już nie wspominając, że mu udostępnili nagranie przed publikacją (raw video w opisie) żeby mógł sobie szybciej na fejsika wrzucić :D...

Nie bajdurz jakim to trzeba być kozakiem żeby tam przeżyć, bo są tam prawie nastoletnie europejki
  • Odpowiedz
@Tosca303: A co mnie obchodzi jakiś wywiad sprzed kilku tygodni, my tutaj komentujemy na bieżąco. Kilka tygodni temu to Archer pisał, że jest dowódcą międzynarodowego zespołu wojsk specjalnych, który działa jako QRF i czyści budynki z pistoletem, strzelbą gładkolufową i karabinkiem typu AK. Teraz pogubił cały szpej i ostał mu się ino AKacz.

A snajperki ma 3, podpisaną ARCHER oddał jakiemuś plebsowi żeby miał +10 do strzelania na 1000 metrów.
  • Odpowiedz
@PinkyPen: pytałeś o wywiad to dałem, a w ogóle to po co te nerwy, co nam to daje, bo nie wiem? Widzę jakiś zawiedziony ex-żołnierz na forume się trafił. Masz coś ciekawego do dodania to pisz śmiało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz