Wpis z mikrobloga

Hajar Bahri na fejsie Archera:

To my Kurdish friends from Rojava. Do you know anything about these people apparently trying to make some business while claiming to be a part of the YPG/YPJ?
And have a look at the nonsense Arabic alphabet text - they don't even know one writes right to left in Arabic.
Anyway, people buy these... things (€40 each) and believe they support Kurdish forces. I am very suspicious.
  • Odpowiedz
ostatniego filmu ze strzelaniny i użyciem SVBIEDOW


@Tosca303: czy chodzi o ten film ze strzelaniem z rozlatującej się snajperki w niewiadomym kierunku z nieznanej lokacji? SVBIEDy?
matador74 - > ostatniego filmu ze strzelaniny i użyciem SVBIEDOW

@Tosca303: czy ch...
  • Odpowiedz
@matador74: trochę więcej się po tobie spodziewałem xD dobra nie będę się kopał z koniem. Opis filmu + syria.liveuamap.com + komentarze na YT, no ale niewiadoma lokalizacja i niewiadome SVBIEDY. OK, pewnie znowu wszyscy w koło robią szopkę pod turystę wojennego z Polski. Ktoś tam sobie strzela coś wybucha - no ale przecież nawet to z filmiku nie wynika, prawda? Echhh ludzie ludzie....
  • Odpowiedz
@Tosca303:Ty piszesz poważnie z tym filmikiem na YT czy jesteś lekko upośledzony? Z tego filmu nie wynika nic. Oprócz bezsensownego niezgodnego z procedurami i logicznym myśleniem zachowaniem Twojego bohatera. Nikt nie neguje, że jest na froncie. Tylko to co tam faktycznie robi i gdzie jest.

I w sumie dziękuję Ci za to, że znowu zajrzałem w komentarze. Ponieważ odkryłem kolejne kłamstwo Archera. ktoś zarzuca mu tam, że spaceruje sobie bez żadnej
  • Odpowiedz