Wpis z mikrobloga

To się nazywa kompensacja - jeśli nie możesz być dumny ze swojego życia ze swoich dokonań , to Twój mózg podpowiada Ci by być z dumny z przynależności do jakiejś grupy . Bo nie trzeba nic się wysilać . Trzeba tylko przynależeć . Uniwersalny argument przeciwko kibolom , nacjonalistom, ultrareligijnym osobom.
@DeXteR25: Ja ogólnie jak widzę naklejki tego typu czy Znak Polski Walczącej, rybkę chrześcijańską, czy jakąś inną skrajność to wiem, że mam na niego uważać.

Już dużo normalniej jeżdża ludzie z naklejkami typu 'brajanek w aucie', choć to też uważam za głupotę.

Nie to, że jestem przeciwnikiem jakimś, bo są fajne i ciekawe naklejki, z humorem. Ale niektóre mówią wszystko o kierowcy.
@DeXteR25: Kiedyś byłem na jakimś weselu ze strony żony, jej brat stryjeczny zaczął męczyć taksówkarza, który przyjechał po jakiś gości w jakim celu sobie to nakleił. Oczywiście tamten, nie był jakimś tytanem intelektu i się mieszał w swoich racjach, a na koniec jak odjeżdżał z pasażerami pozdrowił serdecznie kuzyna - karząc mu #!$%@?ć do siebie na wieś (najśmieszniejsze jest to, że rodzina kuzyna mieszka od sześciu pokoleń w W-wie)