Wpis z mikrobloga

@anallizator: Wypisz wymaluj jak historie o Żydach pijących krew niemowląt, czarnej wołdze, czy ciapatym co w ramach podziękowania za zwrócony portfel ostrzega przed zamachem...
  • Odpowiedz
@anallizator: xDDDD naprawdę nie załapałeś ironii? posługujesz się moim wpisem, który wyśmiewa łykanie fejk newsów, dla potwierdzenia, że jestem konserwą łykającą każde gówno, byleby było zgodne z moimi poglądami? i nawet nie raczysz mnie zawołać?
  • Odpowiedz
@trapped: mogłaś dać XD albo ( ͡° ͜ʖ ͡°) na koniec swojego zdania/w spoilerze. W necie trudniej jest wyczaić ironię i sarkazm niż w realu ponieważ nie widać mimiki, gestów i intonacji.
  • Odpowiedz
@Chocholix: wystarczyło przejrzeć w jakim wątku zamieszczony został ten komentarz i zobaczyć kolejne moje komentarze. szczególnie jeżeli weźmiemy pod uwagę fragment odnośnie osób, które obejrzały filmik.
podejrzewam, że @anallizator jest świadomy, że była to ironia i właśnie dlatego nawet nie zalinkował do wątku. jednak na ocenę, czy była to umyślna manipulacja poczekam, aż odpowie na powyższy komentarz.
  • Odpowiedz