Wpis z mikrobloga

Mireczki chcę zrobić w te wakację taką trasę jak na mapce. Pytanie do Was, co polecacie do zwiedzania w rejonie wschodnim? Tripadvisor pokazuje głównie zamki. Nastawiamy się na bardziej na widoczki, jakieś małe góry, jaskinie, spływy fajnymi rzekami czy jakieś ciekawe historycznie miejsca lub inne atrakcyjne miejsca. Definitywnie nie nowe zamki czy dworki. Polecicie coś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#turystyka #lubelskie #podlasie #podkarpacie #kiciochpyta #lublin #bialystok #rzeszow #mazury #nasranetagami
Przedmidorrr - Mireczki chcę zrobić w te wakację taką trasę jak na mapce. Pytanie do ...

źródło: comment_S5E2UyDQ3XqIVrGHAVMdM5cZi7s0DJw6.jpg

Pobierz
  • 22
@Przedmidorrr: #!$%@? się na Polskę B, bo tam się tak #!$%@? jeździ, że szkoda gadać. #!$%@? bierze. Z Warszawy do Godkowa jechałem ponad 5 godzin, ciągle wąską, dziurawą, dwupasmową, dwukierunkową.
@Przedmidorrr: Trochę nie po drodze ale kamieniołom w Kaliszanach kolo Piotrawina na Lubelszczyźnie. Można siąść na skarpie i z wysokości kilkudziesięciu metrów pooglądać koryto Wisły a przy dobrej pogodzie i góry świętokrzyskie da się zobaczyć na horyzoncie.
@Przedmidorrr: Susiec, można tanio przenocować, i dużo zobaczyć(szumy, czartowe pole, kamieniołomy, punkty widokowe, spływy kajakowe, jeziorka w których można sie pomoczyć, można wypożyczyć rower). Jest tutaj naprawde ładnie.
@Przedmidorrr: Oczywiście to jest na uboczu w weekendy sporo osób się tam kręci taka mala miejscowa atrakcja, browar przy tamtejszych widokach smakuje lepiej heh jak jedziesz do Kazimierza dolnego jak ktoś proponował to możesz zahaczyć bo to ze 20-30 km na południe od tej miejscowości.