Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
o 15:35 wziąłem 1/4 kartonika (25ug) 1p-LSD, teraz jak to piszę jest 16:31 i nie czuję za bardzo nic. Jest sens dołożyć teraz kolejne 25ug? To jest mój pierwszy raz z jakimikolwiek psychodelikami więc chciałem od minimalnej dawki zacząć bo jestem trochę podekscytowany i nie wiem czego się spodziewać.
#lsd #narkotykizawszespoko

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 20
OP: @bthzz: czyli ta ćwiartka co dołożyłem po 1h nie zadziałała?
nie powiem jest przyjemnie, ale mam wrażenie że to nie jest to czego szukałem

powiedz mi jeszcze w takim razie kiedy sobie wziąć (chodzi mi o tolerancje) następny raz i ile by było tak jak trzeba i jednocześnie bym nie odleciał za wysoko?

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: kwasnydeszcz
@AnonimoweMirkoWyznania: ta ćwiartka, którą dołożyłeś raczej nie zadziałała, jeśli tak to w minimalnym stopniu. Optymalna ilość to jeden karton, ale jeśli nie czujesz się pewnie to następnym razem spróbuj całą połówkę, a dopiero następnym razem jeden znaczek. Najlepszym wyjściem z sytuacji byłoby, gdybyś miał kogoś, kto mógłby posiedzieć z Tobą, wtedy bez wahania możesz ładować 100ug i rozkoszować się CEV i OEV, które przy minimalnych dawkach w ogóle nie występują. Trip
OP: @bthzz: ale na następny raz muszę odczekać te 2-3 tygodnie? czy jak to w końcu jest?
obracam się w środowisku osób które raczej nie nadają się by z nimi tripować więc wszystko robię i będę robić raczej sam, swoją drogą to jest niesamowite że na co dzień możesz nosić ciasno zapiętą koszulę z krawatem i nikt by się nigdy nie spodziewał że mentalnie jesteś długowłosym hipisem ( ͡º
@AnonimoweMirkoWyznania:

Odczekaj 2-3 tygodnie, i zjedz cały karton, będzie cool. Mnie 80ug Allada za pierwszym razem fajnie "porobiło", mimo przeogromnego badtripa, całkiem miło wspominam. Najlepiej weź jakiegoś cumpla i razem zarzućcie gdzieś na łące podczas fajnej pogody, będzie lepiej, niż siedzenie w czterech ścianach.
@AnonimoweMirkoWyznania: jak po 1h dorzuci to jeszcze cos tam da,
pol kartona nie ma sensu brac bo tez beda wyostrzone kolorki troche, moze troche smug, kafelki w kiblu beda piekne, muzyczka ciut lepiej ale na 1 raz proponowalbym 75 ug (3/4 kartona) mozna sie wizualnie troszke nacieszyc a nie bedzie pelnej pompy i nikt sie nie wystraszy