Wpis z mikrobloga

#legia Taki Vadis wymusza transfer, odchodzi za grubo poniżej swojej wartości rynkowej, a do tego staje się drugim Prijoviciem i zachętą dla kolejnych takich 'Prijoviciów" Bez sensu.
  • 9
  • Odpowiedz
@Cepepe: Tak czy siak po mojemu powinni go przeczołgać rok przez rezerwy, choćby i mielibyśmy na tym stracić pieniądze. Czemu? Aby panowie piłkarze nie myśleli sobie że mogą trząść tym klubem i się rządzić. To niepoważne! Kolejni zawodnicy będą terroryzować Legię w ten sam sposób.Łatka klubu z właścicielami bez jaj, który dadzą się targać gwiazdeczkom i ich menadżerom według ich widzi mi się
  • Odpowiedz
@Bednar19951: Niestety taka prawda, jednemu się udało wymusić, Legia ustąpiła to czemu kolejni mieliby nie spróbować? Raz zarząd #!$%@?ł z tym transferem i to się będzie teraz co jakiś czas powtarzać. Trochę też #!$%@?ł Leśny, bo naobiecywał niektórym (VOO, Pazdan, wcześniej Nikolic), że spoko jak będzie fajna oferta to możecie odejść bo was lubię. Jestem pewien, że jednym z argumentów do odejścia w tej #!$%@? sytuacji było powoływanie się na słowa
  • Odpowiedz
@Bednar19951: dobrze, że nie jesteś prezesem Legii xD
Legii w obecnej sytuacji jest nie na rękę zatrzymywanie na siłę zawodników, stworzy to b. zły PR klubowi, który przyjął model w którym ściąga zawodników w dołku formy (patrz: Vadis) pozwala odzyskać formę, promuje i transferuje dalej. Stworzenie takiego "klubu Kokosa" z Vadisem skutecznie powstrzymałoby ściąganie fajnych zawodników w przyszłości.

jak to było? "trochę zakochał się w Legii.." xDDD


@Borys125: sentymenty sentymentami,
  • Odpowiedz
grubo poniżej swojej wartości rynkowej


@Bednar19951: A jaka jest jego wartość rynkowa? Przecież Vadis to już dość stary jest, żeby za niego więcej zapłacić, a przypomnijcie sobie jak on wyglądał i jak grał w piłkę w momencie kiedy w Legii zaczynał. Nie ma nawet gwarancji, że zostając w Legii zagra na takim poziomie na jakim grał poprzednią rundę.
  • Odpowiedz
a przypomnijcie sobie jak on wyglądał i jak grał w piłkę w momencie kiedy w Legii zaczynał. Nie ma nawet gwarancji, że zostając w Legii zagra na takim poziomie na jakim grał poprzednią rundę.


@pwone: myślę że drugi raz przy umierającej matce przez połowę okresu przygotowawczego nie będzie siedział
  • Odpowiedz