Wpis z mikrobloga

@homofob: kupiłem ją na pierwsze moto po 125 dwa lata temu, zrobiłem 18k, uważam, że świetny wybór jeśli szukasz nowego, zwłaszcza wtedy biła konkurencję cenowo (afair 23k za nową dałem).
fajnie ciągnie od dołu, takie trochę świrowate to moto, ale jak nie szarżujesz to jest spokojne. nie wiem do czego planujesz używać, ale na miasto jest idealna, mała, zwinna, wszędzie się wepchnie i odejście dobre. do turystyki już średnio, dupa boli
@gerard-kowalski: no nie wiem, ja mam mieszane uczucia, ale jakoś nikt nie robi nakedów tak zaawansowanych, to jest top co można wsadzić z osprzętu i dla mnie to jest ważniejsze, nawet jeśli nie wygląda pięknie :)
ogólnie to jeśli jednak się zdecyduję zostać przy nakedach to będzie street rs (bo monster jest niewymiarowy dla mnie) a jeśli nie to coś z pary s1000xr vs SA1290S.
Dzięki @kabzior za wyczerpujące info. Właściwie potwierdziłeś to co do tej pory wyczytałem w Internecie. Myślę, że to będzie dobry wybór, mocy pewnie wystarczy bo to bedzie moto do czysto rekeacyjnej jazdy, czasem do pracy, czasem po okolicznych wioskach. Na "odcinki" już za stary jestem (4dekady na karku...) a po przesiadce ze 125 i tak długo będę jeździł pewnie "na pół gazu"
Gdybyś mógł to napisz mi jak wygląda sprawa przeglądów, wymiana
@homofob: mt07 bardzo fajne. Tak jak @kabzior napisał: małe, zwinne, do miasta ideał. Przy moim wzroście trochę za małe. IMHO hamulce ma całkiem, całkiem. Jeśli myślisz o nowym to spójrz też na nową sv650. W tamtym roku zdecydowałem się na sv650 jako pierwsze moto i jestem mega zadowolony. Jedyny minus to gorsze hamulce od mt07 (chociaż moim zdaniem lepiej wyczówalne niż w mt07). Jakbyś chciał więcej info o sv to daj
@homofob: ja natomiast na codzień jeżdżąc monsterem 900 i okazjonalnie mt09 byłem totalnie rozczarowany 07... No po prostu zero pazura, totalnie bez efektu wow przy przyspieszaniu. Jeździłem tez xsr700 i 900 No i jak przejechałem się ta 700 to tak smutno ze więcej ona wibruje niż jedzie. Najlepiej weź demo z salonu albo jeśli masz w swoim województwie szkole jazdy z mt07 to wykup sobie godzinę żeby zobaczyć czy Ci pasuje.
@pankrzys: po mt09 to nic dziwnego że Cię 07 rozczarowała ( ͡° ͜ʖ ͡°) Monster to Vka, więc też inna bajka. Monstera podejrzewam, że można by przymierzyć do mojej sv. XSR to mt w innej skórze. Jeśli dobrze kojarzę to mają wspólne silniki i ramy, a może i więcej. Ze względu na pozycję mi xsr700 bardzo się podoba i świetnie mi się nim jeździ. Tylko ta cena