Wpis z mikrobloga

Mirki, muszę się wam pochwalić. A raczej WAS pochwalić. Społeczność tutaj jest niesamowita.

Najpierw chciałbym serdecznie podziękować mirkowi @fromasz56 - kiedy to wszystkie ubezpieczalnie w mieście poinformowały mnie, że najtańsze oc za mój samochód to ~1900zł, ten mirek ZDALNIE - przez telefon i meilowo ogarnął mi ubezpieczenie za niecałe 1400zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żadnej zapłaty (teraz oficjalnie proszę o adres, chociaż lokalnego piwka się napijesz ;) ), wszystko ogarnięte szybciutko i bezproblemowo. Kontakt mistrzowski, polisa ogarnięta nawet w sobotę (kończyła mi się właśnie w sobotę). Także polecam sprawdzać OC/AC u tego mirka, bo potrafi zdziałać cuda i załatwić dużo taniej, niż by się wydawało.

Drugim użytkownikiem któremu chcę serdecznie podziękować jest @Piratez:

Praktycznie zdiagnozował - zdalnie - i cały czas to robi - problem, z którym mechanik się męczy od 2ch tygodni. Wymienił mi wszystko, tylko nie to, co trzeba. Mirek cały czas odpowiada na wszystkie moje pytania, jest przy tym szczegółowy, a co najważniejsze robi to również zupełnie bezinteresownie. #otakiemirkonicnierobilem

#chwalesie #motoryzacja #samochody #ubezpieczenia #oc #oswiadczenie
  • 5
  • Odpowiedz
@mgnm dziękuję za uznanie i pochwalę
()
Takie podziękowania sprawiają, że chce się działać :)

@Piratez a do kolegi Mirka też się zgłoszę bo też od miesiąca bujam się po mechanikach i końca nie widać ;)
  • Odpowiedz
@mgnm: Elo ( ͡° ͜ʖ ͡°) następnym razem podbijaj MIreczku na priv śmiało, sprawdzimy czy nie dałoby rady taniej ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz