Wpis z mikrobloga

Nigdy nie rozumiałem tych kłótni o to, jakiej nacji są najpiękniejsze kobiety. Myślę, że duży wpływ na tworzenie takich opinii ma miejsce, w którym aktualnie jesteśmy, a właściwie to uroda innego typu danej nacji czy regionu.
Dziś byłem i będę ponownie ( ͡° ͜ʖ ͡°) na targu i wystawie w niewielkiej fińskiej miejscowości.
Rzeczy i potrawy jakie tam są, są interesujące, ale jako amatora kobiecego piękna, to właśnie uroda przyciąga największą uwagę. Finki mają naprawdę ciekawą i różnorodną urodę. Blondynki, blondynki z brązową skórą, rude, brunetki, Laponki, kobiety o bardzo widocznych azjatyckich korzeniach... Naprawdę chciałbym opisać ich urodę dokładnie, a najlepiej pokazać zdjęcia, ale nie mam zamiaru wprawiać kogoś w dyskomfort, czy jak ten piwniczak robić zdjęcia z przyczajki.

Dodam jeszcze, że miejscowe kobiety są niezwykle pociągające z jeszcze jednego względu. Zdają się żyć zgodnie z naturą, są szczerze i wyzwolone. Mają kapitalne poczucie stylu i nie podążają za modą, tylko tak jak wspominałem potrafią się wyrazić poprzez ubiór.
Naprawdę widać kontrast między typową dziewczyną z insta, która stara się upchać w opisie i zdjęciach całą swoją powierzchowną wartość, a taką Finką, która zrobi zdjęcie podczas jakiejś czynności od niechcenia i wygląda przy tym świetnie.
Mam nadzieję, że nie generalizuję, zwyczajnie opisuję rzeczy, które zwróciły mogą uwagę.

Jestem ciekaw co sądzą o tym mirki z #finlandia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozowepaski #niebieskiepaski #niepopularnaopinia bo wszystkie kobiety piękne są. :p
  • 9
@SillySweet Myślę, że wiem o co chodzi. Z kolegą wymyśliliśmy skalę urody od mumina do 10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja jednak mówię o perełkach, których nie brakuje, do tego bazuję na miejscowej ludności i przyjezdnych.
Myślę, że Szwedzi mają wiele wspólnego z Finami pod względem genetycznym.
@PiccoloColo: no nie wiem, właśnie jak patrzę na te 3 nacje to bym je ustawiła tak Norweżki>Szwedki>Finki. Finki są dla mnie najbrzydsze, często takie "prosiaczkowate" i przy kości, Szwedek jest pełno takich typ Barbie jak Zara Larsson - masa lasek tak wygląda, po prostu idealne blondyneczki, chociaż z drugiej strony to są tak ładne, że aż nudne. Moim zdaniem Norweżki najlepsze - czasami mi dech zapierało. Od czasu do czasu trafi
@SillySweet: Niemcy mają parę super modelek znanych na całym świecie, nasze modelki na świecie znane są z czego innego - więc uważam to raczej za głupotę.

@PiccoloColo: Szwedzi są germanami, Finowie to naród ugrofiński bliżej im pod tym względów do Węgrów niż swych sąsiadów - co nie zmienia faktu że przez długi czas się krzyżowali więc teraz wygląda to pewnie trochę inaczej./
@Blaskun Żebyś się nie zdziwił. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@SillySweet Myślę, że masz rację jeśli chodzi o skalę urodziwych kobiet. Finowie zdają się być często zbyt hermetyczni, widać to po ludziach niepełnosprawnych albo wyjątkowo brzydkich.
Te prosiaczkowe buzie to cecha rozpoznawcza Laponek, czyli mieszkańców trzech krajów nordyckich i Rosji.

@Aeny Powiedziałbym, że więcej wspólnego z wiadomych względów mają ze Szwedani niż Węgrami akurat.