Wpis z mikrobloga

Chciałem się odnieść do komentarza @PascalHens, w którym wytkał tutaj główne problemy grubasa. Chciałem dodać jeszcze coś od siebie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam nadzieję że nigdy nie znajdziesz dziewczyny bo nawet na nią nie zasługujesz typowy grubas który połasił się na pieniądze, gdybyś był MĄDRY powtarzam MĄDRY to nie przychodziłbyś do mieszkania na stream tylko walczył o Agnieszkę. I robił dymy do Małysza bo się chłopak #!$%@?ł. Mam nadzieję że niedługo Seba i Małysz obudzą się z tego koszmaru które im oferujesz, którzy pracują na CIEBIE GRUBASIE żeby hajs się zgadzał. Nie pouczaj Sebastiana jak sam nie jesteś lepszy, nawet nie potrafisz napisać czy będzie stream czy nie na okrągło widzów i wszystkich dookoła ale bardzo dobrze rób tak dalej. Wczoraj jak poleciało kilka grubszych donejtów to od razu Ci się ta świńska morda uśmiechała na hajs ale poczekaj, poczekaj cytuję " pieniądze to nie wszystko ". Tak samo jak sytuacja z PayPalem pięknie odegrana reżyserka z tym że Ci ktoś ukradł pieniądze, przychodzisz jak gdyby nigdy nic siadasz odpalasz streama "kochani ukradli mi pieniądze, ale nie będę się wam tutaj żalił". Gdyby Ci tak naprawdę ukradli to byś płakał i turlał się po ziemi i nie wiedziałbyś co ze sobą zrobić cepie. Szkoda tylko że Agnieszce, zniszczyłeś życie grubasie bo ona była najnormalniejsza z was wszystkich i nie dziwię się dlaczego wolała się bawić w klubach niż przesiadywać z Tobą grubasie, bo tylko robiłeś wstyd, wyjazd do Gdańska A-A-A-A-A Arsen który nie ma kultury do kobiet i Ty robiący świecę przed pałacem. Zgaduję że nigdy nie zapytałeś Agnieszki czy chciałaby pojechać gdzieś sam w spokoju i bez tego wszystkiego ale nie bo hajs się musiał zgadzać. Nie pozdrawiam. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dawać plusy żeby Gruby to zobaczył ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#danielmagical
  • 8