Wpis z mikrobloga

  • 5
@PolejWoda
Ale czemu kłamią? Jakie dla wszystkich!? Z babcią nie można ślubu wziąć!!
Dyskryminacja! Żądam równouprawnienia i zaprzestania dyskryminacji neposeksualnych!
  • Odpowiedz
@PolejWoda: pierwsze ci mi do glowy przychodzi, to niemozliwosc zrobienia sobie naturalnie dzieci, czyli zwiazek bezplodny. Ale ogolnie to ja nic nie mam do tego co lub kogo kto sobie do lozka sprowadza. Jedynie jakos do posiadania dzieci przez jednoplciowe ziazki mi poki co nie pasuje, bo wciaz pamietam badania, ze do prawidlowego rozwoju dziecko potrzebuje obu plci jako wzorow.
  • Odpowiedz
@sierzchula jesteś też przeciwny bezdzietnym małżeństwom? Nikt nie pyta ludzi biorących ślub czy zamierzają mieć dzieci - niektórzy nie zamierzają i jest z nich tyle samo "pożytku", co z pary gejów i lesbijek, a jakoś nikt im prawa do małżeństwa nie odbiera ;)
  • Odpowiedz
@sierzchula:
'Przekonanie, że dzieci potrzebują zarówno matki, jak i ojca nie znajduje potwierdzenia w badaniach naukowych. Nie wykazano, żeby orientacja seksualna lub tożsamość płciowa rodziców miały negatywny wpływ na rozwój dzieci. Istnieje naukowy konsensus, że dzieci par jednopłciowych rozwijają się tak samo dobrze jak dzieci par heteroseksualnych.

http://www.apa.org/pi/lgbt/resources/parenting-full.pdf
  • Odpowiedz
@sierzchula napisałeś wyraźnie, że pierwsze co ci przychodzi do głowy to to, że nie mogą sobie zrobić dzieci, a więc związek jest bezpłodny. Skoro to jest dla ciebie problem, to pytam o twoje zdanie na temat małżeństw bezdzietnych ( ͡° ͜ʖ ͡°) W ogóle co to za sposób myślenia, jak się bierze ślub to trzeba mieć dziecko? Śluby są po to żeby robić dzieci? Czy po coś
  • Odpowiedz