Wpis z mikrobloga

@mroz3 nie oram maturzystów, tylko próbuję wstrząsnąć tymi co #!$%@? xD bo teraz zacznie się festiwal #!$%@? że - hehe będę miał doświadczenia 5 lat więcej od kolegów, hehe Gates też nie miał studiów etc. A wykop jeszcze ich głaszcze po głowach i mówi że wszystko będzie ok. Nie będzie, jeżeli tak dalej będą się prowadzić. Bo #!$%@? tego o czymś dla pracodawców świadczy. Raz o lenistwie, dwa o nieogarnieciu. Bo w
@markkk92: co na to powiesz? Na pewno lepszy start mam niż ktoś ze skonczonymi studiami na 24 level. ja na tym level już będę wynajmował mieszkanie + praca, więc z czym do ludzi? Wywyższasz się, że jesteś lepszy bo masz studia, no to widzisz, można i bez
@beagl doświadczenie w kawiarni i księgarni? Z całym szacunkiem ale to nie jest doświadczenie, które jest cokolwiek warte. Jaką poważną pracę pomoże Ci to znaleźć? Żeby nie było - bardzo szanuje te zawody ale nie zgadzam się ze jest to doświadczenie dużo bardziej cenne od studiowania 5 lat, zaliczeniu stażów w fajnych projektach, może wyjazd na wymianę.
@beagl Ok, to załóżmy studenta w Twojej sytuacji. Idzie na studia, kończy je, dostaje pracę za 4500-6000 brutto (statystyki z rodziny) i ktoś kupuje mu kawalerke i ja wynajmuje. Dochód - ok. 5 tys. z perspektywą wzrostu bo się rozwija.
@markkk92: W pełni się z tobą zgadzam. Mnie ciekawi jedna sprawa. Pisałem w tym roku maturę, zdałem i pracuje sobie sezonowo w pewnej firmie. Jest dużo osób, większość z wykształceniem zawodowym, albo tylko skończonym technikum bez matury. Nie jest to żaden hejt w ich stronę, bo ciężko pracują . Ale wynikła ostatnio rozmowa z pewną dziewczyną, która 2010 roku pisała maturę i z uśmiechem na twarzy mówiła, że oblała mówiąc do