Wpis z mikrobloga

@robko: Rozumiem, że trudno będzie znaleść pracę, gdzie programiści nadal programują wedle standardu C++98, bo przyznam szczerze jakoś nie jestem przekonany za bardzo do tego nowoczesnego stylu programowania.
@KrzaQ2: Nigdy nie chciałem być "badly paid" progrmistą. Dąże do tego by być specjalistą w tej dziedzinie, ale chyba muszę od takich firm zacząć, żeby nabrać doświadczenia. W końcu zawsze można zmienić pracę.
@MrBanana: No tak, ale Ty celowo chcesz iść w starszą, wypieraną, wersję narzędzia, która jest zwyczajnie gorsza i znacznie bardziej męcząca dla programisty. To tak jakbyś teraz pytał o to, które firmy programują w Pythonie 2.0, Javie 1.2 lub php 3. Na pewno są, tylko kto się tam pcha? :)
@Sochu: Mój problem polega na tym, że nie mam wyczucia kiedy takich konstruktorów przenoszenia, czy wyrażeń lambda używać. Pisząc program nie mam takich chwil, w których myślę sobie. Tak w tym miejscu idealnie nadała by się lambda, albo, tak ta klasa potrzebuje konstruktora przenoszenia. Nie czuję potrzeby stosowania tych narzędzi. Jestem pewny, że to przez brak doświadczenia.
@MamCieNaHita: To śmieszne jak mało wiedziałem o nowoczesnym programowaniu w języku C++ gdy pisałem ten post. Uważałem, że ten przestarzały standard C++98 mi wystarczy w pracy. Po przeczytaniu paru książek i zrobieniu paru projektów z wykorzystaniem STL i algorytmach z nimi związanymi gdzie wyrażenia lambda nadają się idealnie zrozumiałem, że ten post pokazywał tylko moją niekompetencje. Wszystkie rzeczy wprowadzone w standardzie C++11 tak naprawdę udoskonaliły ten język, czyniąc go szybszym, wydajniejszym,