Wpis z mikrobloga

@Jambojet: jest kilka adaptogenów, które mają jakiś wpływ na libido czy poziom testosteronu. Możesz spróbować tribulusa, tongkata czy kurkuminy. Po większych dawkach libido wyraźnie skacze w górę.
Ale też uważam, że przysiady są najlepsze ;) Do tego ZMA na noc.
@berti: bardzo mnie śmieszą takie odpowiedzi.
Wiesz co to znaczy "boost"?
To co Ty proponujesz pozwala osiągnąć naturalny poziom teścia, co to ma wspólnego z boostowaniem?
@Loginsrogim: wyrównanie niedoborów, ogólny stan zdrowia i sen. Ziołowe suple to raczej boostery libido, na sam testosteron ma wpływ wiele zmiennych, ekstrakty zwykle działają pośrednio np. przez oddziaływanie na blokowanie kortyzolu czy aromatazy. Z jakiego poziomu chcesz podnosić i ile masz lat?
  • 0
@bdm_bq 29. . 5 lat temu robilem wyniki to ledwo sie w skali normy miescilem . A czuje ze teraz pewnie jeszcze mniej . Trenimgi od 10 dobrych lat na sucho . Z przerwami . Koksu ani prohormonow nie bralem i nie chce. Aha i Lekko ponad norme prolaktyne mialem (5 lat temu)
@Loginsrogim: jaka częstotliwość i objętość treningu? pamiętasz czy robiłeś wtedy przysadkę (5 lat temu - LH, FSH, TSH) i jak wyszło? jaka periodyzacja - jeżeli jest, jak ze snem i jak z dietą?
Wysoka prolaktyna może być skutkiem zajeżdżania się na treningach/ogólnym poziomem stresu - hiperprolaktynemia czynnościowa, u chłopaków którzy zajeżdżają sie na sucho niestety dość częste. Zrób badania to zobaczymy, w ciemno ciężko coś doradzić bo problem może być dosłownie
@bdm_bq, @berti: zdaję sobie z tego sprawę, nie chodzi mi w żadnym wypadku, żeby zastąpić racjonalną dietę i odpowiednią ilość snu suplementami, bo to podstawy i nigdy nie pisałem inaczej, prawie przy każdym swoim wpisie o suplach o tym przypominam
Ale jednak gdy masz wszystko dopięte, a mimo to chcesz podnieść poziom testo to w takim wypadku dopiero nazwałbym to boostem