Wpis z mikrobloga

Nie podoba mi się oddzielenie wpisów cienką kreską, przydałoby się, że przy najechaniu na wpis podświetlałby się on na jasno niebieski kolor
@maciejkinier: Wchodząc w zakładkę "opublikowane", "dodane" itp., jeśli w znalezisku był cudzysłów, zamienia się on na """ (choć na stronie głównej profilu jak i na wykopie jest ok). Inne niestandardowe znaczki też się dekodują (czy jak to się tam nazywa)).
nie martwcie się

"Ciągle pracujemy

Zebraliśmy uwagi i ciężko pracujemy... nowa odsłona już w poniedziałek... albo we wtorek ;-)"
" Bordowi użytkownicy już dziś mają okazję ją przetestować i podzielić się z nami swoimi uwagami"

eee no dobra to dziele się moimi uwagami:

+ minimalistyczny dizajn (bez zbędnych dodatków)

+przyjazne kolory

+mało literek (krotko , ale treściwie)

+uśmieszek na końcu (miło odrazu na serduszku)

-nie moge nic zrobic oprócz wzięcia udziału w tej dyskusji

-nie moge im odpisac bezpośrednio

-przydała by sie aplikacja która wypłacala by mi określona sumę za każdy
uwagi do nowego profilu:

- 1 grupa, 2 grupy, 5 grup...a nie 20 grupy

- ranking za bardzo przeslania avatar (przynajmniej mój ;))

- zakładka grupy, jak na mój gust powinna mieć możliowść pomniejszania i powiększanie obrazków. niektórzy uczestniczą w sporej ilości grup i te wielkgachne grupy (notabene z trochę zbyt wielkimi odstępami od siebie) zajmują sporo miejsca (w każdym razie na moim netbooku)

a może wprowadzić wewnętrzną pocztę? czasem chciałoby się
A ode mnie taka uwaga:

- Cenzurę mam na wykopie wyłączoną, jednak na profilu komentarze do wykopów pokazują się ocenzurowane (na stronie wykopów już są bez cenzury)

- Oddzielenie poszczególnych wątków (ta prosta linia) wygląda dużo lepiej niż w wersji proponowanej parę dni temu ;)