Wpis z mikrobloga

Już niebawem wprowadzona zostanie nowa wersja profilu użytkownika. Bordowi użytkownicy już dziś mają okazję ją przetestować i podzielić się z nami swoimi uwagami. Pozostali muszą jeszcze trochę poczekać ;)
  • 194
  • Odpowiedz
@szymi: mi się wydaje, że to akurat zależy od tego, czy ktoś dał ENTER na końcu komentarza, po prostu # jest po ostatnim znaku w komentarzu.
  • Odpowiedz
Trochę nieczytelne i zbyt mało potrzebnych informacji, np. grup. Trochę niewykorzystanego miejsca obok nicku i avatara.

Btw. Może się mylę, ale wydaje mi się, że jest coś nie tak z "obserwuj mnie / nie obserwuj mnie"
  • Odpowiedz
Mam pomysł na przejrzystość, z przykładowego

"14 godz. temu w [177] Ukamienowani za cudzołóstwo (wideo) - Afganistan z domeny: express.co.uk"

Pod elementem na liście zrobić taką niebieską belkę jak jest terez i dać ją nad niego tak jak jest teraz, przykładowo:

"reddigg odpowiedział 13 sek. temu"

I dać takie samo niebieskie tło, nie wiem czy napisałem jasno, czy robić screeny, jak coś porobie, żeby wyjaśnić :)
  • Odpowiedz
@wykop: Ekstra ! Jak dla mnie bomba, jedynie av pozostał bez zmian a przy próbie zmiany na wiekszy dostałem : 502 Bad Gateway The server returned an invalid or incomplete response. :)
  • Odpowiedz
w zakładce "komentowane" liczba +/- podana jest tylko przy pierwszym komentarzu dodanym do danego wykopu, nie ma jej przy pozostałych, rozwijanych. tak samo z odsyłaczem do komentarza "#" na stronie z danym wykopem - jest tylko przy pierwszym komentarzu - i nie działa: przenosi na stronę z wykopem ale nie do komentarza (Chrome).
  • Odpowiedz