Wpis z mikrobloga

@rurka_kapilarna: Aż Cię nie poznałam przez tę zmianę avatara,@Elfik32: też zmieniła, a taki piękny miała :) Nowy profil w miarę czytelny i poukładany, tylko grup chyba brakuje, duże avatary bardzo na plus, wreszcie będę mogła się na psa kubatre1 do woli napatrzeć, bo przeuroczy ;)
Wszystko wygląda bardzo fajnie poza tym, że akcje są nie czytelne. Jeżeli byście mogli powrócić z akcjami do starej wersji pozostawiając możliwości nowego profilu to by było super :).
Za duże to. Żeby rzucić okiem na wszystko to muszę się nieźle rolką nakręcić w myszce.

Wyraźniejsze oddzielenie poszczególnych segmentów. Teraz są jakieś blade niebieskie przerywane linie

Tyle na teraz.
jak mam kilka komentarzy pod jednym wykopem (domyślnie zwinięte) to po rozwinięciu ich nie ma plusów ani minusów to chyba coś nie tak?
@John112: Wszyscy tak mają. wydaje mi się, że albo czarni coś przeoczyli albo tak miało być. Dobrze by było gdyby jednak ilość plusów i minusów pojawiała się we wszystkich komentarzach.

@MajkiFajki: Ostatnio modne jest dostosowywanie wszystkiego pod niepełnosprawnych. Nowy profil jest przejawem tego i tera ludzie nawet ludzie z wadą wzroku - 40 dioptrii mogą przeglądać profile wykopowiczów :P
@maciejkiner: o, fajnie że opublikowane wróciły

ale chyba lepiej byłoby je nazwać 'opublikowanych'

7 opublikowanych > 7 opublikowane

12 opublikowanych > 12 opublikowane

30 opublikowanych >= 30 opublikowane
nie dałoby się sortować komentarzy chronologicznie? bo teraz są chyba od daty dodania znaleziska pod którym się znajdują :(
Ogólnie, duży plus. Popracujecie jeszcze trochę nad wyglądem sekcji komentarzy i "mucha nie siada". :) Teraz wszystko się zlewa i całość traci na atrakcyjności. Do tego, jak wspomniano wyżej, brakuje plusów i minusów do innych komentarzy niż pierwszy (w danym wykopie).
Jak wchodzę na nowy profil, to mam wrażenie że jest tam jakiś regulamin, za dużo jednolitej czcionki, ciężko mi odróżnić kolejne komentarze od siebie.
Dobra to może i ja coś napiszę.

Mi by się podobało gdyby dało się cofać wykopy na stronie http://www.wykop.pl/nowy-profil/wykopane/hofi/ czasami lubię tam posprzątać i usunąć stare nieaktualne już linki etc

I wg. mnie to jest bug, że widzę odnośniki tylko do 1 i 2 strony. Jak kliknę na "2" to wtedy dopiero pojawia mi się odnośnik do 3-ciej strony i tak dalej
@erbas: jeżeli odpowiednie pole nie zostanie dodane, gdy nowy profil zastąpi stary, to jedyną możliwością będzie utworzenie nowego wpisu w boxie po prawej rozpoczynając go od @nick: treść.