Wpis z mikrobloga

Czy ktoś chce lecieć za DARMO do MADRYTU?
nie żartuje

Moze sie uda i ktoś pomoże
moja siostra szuka kogoś kto akurat leci lub chce poleciec ZA DARMO 2 lipca z Warszawy do Madrytu i wraca 8.07
moja siostrzenica i jej kolezanka szukają 'opiekuna' do samolotu

Bilet w obie strony opłacamy my, zainteresowany musi sobie zorganizować czas i pobyt w Madrycie
wiem, ze szansa jest znikoma, ale warto probować!

wszystko w opisie ponizej!

Cuda się zdarzają czasami...❤️

Poszukuję osoby, która odbędzie lot Warszawa Modlin-Madryt-Warszawa Modlin liniami Ryanair (wylot 2.07 godz.10.25, powrót 8.07 godz.16.30) i mogłaby być opiekunem na czas przelotu dla dwóch samodzielnych dziewczyn 16 letnich, które otrzymały w nagrodę za osiągnięcia w języku hiszpańskim

pobyt tygodniowy w ramach projektu Pablos Abandonados od Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa w Hiszpanii (tylko 15 osób z Polski) Ryanair nie ma opcji wykupienia opieki. Bilety kupione miesiąc temu, dzisiaj chciałam zrobić odprawę o tu taka przykra sprawa. Obie urodziły się w 2001 roku, ale jedna w sierpniu a druga w grudniu. Gdyby jedna urodziła się w miesiącach styczeń-czerwiec to mogłaby być opiekunem dla drugiej wg zasad Ryanair. Gdybym dokupiła bilet dla siebie to musiałabym lecieć 2x albo tydzień czekać w Madrycie (słabe rozwiązanie) Czasu zostało niewiele do końca soboty ale próbuję wszystkiego. Roześlijcie gdzie tylko możecie.Działajmy wspólnie. Może dziewczyny będą mogły cieszyć się nagrodą.


#podroze #podrozojzwykopem #rozdajo sorry ale potrzebuje spamu (w sumie troche rozdajo) #pomoc #hiszpania #wycieczka
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@naganiaczherculesa: Poważnie chcą znaleźć obcą osobę, która w ciemno pojedzie z dwoma szesnastkami do Madrytu? Nigdy nie miałeś 16 lat? Nie pamiętasz co się ma wtedy w głowie? Ja bym za hugo się nie zgodził, jeszcze mi życie miłe. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kacorek: ryanair ma taka zasade, ze nie majac 16 lat potrzebujesz opiekuna w samolocie, a jedna z nich niestety urodzila sie w sierpniu. Szukam kogos kto moze AKURAT leci w tym czasie, albo chcialby poleciec na nasz koszt tylko po to aby byc ' opiekunem ' w samolocie - tyle
  • Odpowiedz
Gdybym dokupiła bilet dla siebie to musiałabym lecieć 2x albo tydzień czekać w Madrycie (słabe rozwiązanie)

a tak tydzień w Madrycie musi sobie zorganizować nierozsądny człowiek, który naciągnie się na darmowe bilety ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz