Wpis z mikrobloga

@matra: Niestety taki piękny już nie jest, bo raz już starszy trochę a dwa ostatnio miał bardzo ostre zapalenie ucha środkowego i ma trochę sparaliżowaną prawą wargę :(
  • Odpowiedz
@Oleczek24: ale to z czasem powinien dojść do siebie, tak myślę. Moja miała operowane ucho i w sumie strata na wyglądzie była, bo uszy miała przepiękne, idealnie symetryczne, a po tym jedno praktycznie oklapło. Nie pamiętam ile lat miała, strzelam, że to był gdzieś 2013 rok, może druga połowa 2012, dzisiaj już ma bardzo ładne uszy, także głowa do góry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Oleczek24: nic nie jest smutno, ważne żeby był zdrowy. Moja sucz ma 13,5 roku, totalnie zepsute zęby, bo za słabe serce, żeby je pod narkozą naprawić, mięśnie ma zwiotczałe, więc wygląda jak paruwa, do tego śmierdzi i ma pełno blizn, a na dodatek chyba głuchnie, ale dla mnie i tak jest najsuper ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@Oleczek24: no to to już inna kwestia. Nie wiem czego to był rak, ale wykastruj swojego na wszelki wypadek, to też mu zwiększasz szanse na dłuższe życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz