Wpis z mikrobloga

Prosze Państwa, to już jest przesada co ten patus wyczynia.
Zaprezentuje wam 4 kanały i powiedzcie z którym jest coś nie halo.
Pierwszym kanałem będzie może nie lubiany przez wszystkich #mocnyvlog, gościu nagrywa od jakiegoś czasu dailyvlogi, na chwile obecną ma 184k subów, każdy filmik ogląda ok 100k ludzi, zależnie od clickbaitowego tytułu.
Drugim przykładem będzie Gonciarz który robi dokładnie to samo tylko ma 570k widzów, filmiki ogląda też średnio po 100k osób.
Dodam jeszcze jakiś randomowy kanał z gierkami, duża widownia, czesto dodawane filmiki, oglądalnośc podobna.
A teraz patrzcie co robi patyczak patus XDD on sie nawet nie kryje z tym że wydaje chyba 90% zarobków z jutuba na łapki.
Ja #!$%@? xD nie wierze że musi sobie przedłużać jutubowego #!$%@? płacąc komuś za łapkowanie bo jakby zobaczył realny stosunek góra/dół to by sie popłakał.
#rafonix #danielmagical #polskiyoutube
silownia - Prosze Państwa, to już jest przesada co ten patus wyczynia.
Zaprezentuje ...

źródło: comment_8lN5RUJVofOjUof16EAcjn6PrN4hrhfi.jpg

Pobierz
  • 27
@silownia: cała prawda, bez kupowanych łapek dawno skończyłaby się jego kariera i wierna dzieciarnia by się od niego odwróciła, a tak naiwne dzieci widzą dużo łapek w górę, to myślą sobie "ale on jest fajny, też mu dam łapkę w górę, #!$%@?ć magicala bo go hejtuje" a gdyby był prawdziwy stosunek łapek góra/dół to jakieś 80% jego dzieciaków by przejrzało a oczy, a tak kupione łapki zamydlają obraz rzeczywistości ( ͡
@Gremo: Oo, nie wiedziałem. Od czasu do czasu pojawiały się pytania w komentarzach na yt skąd ma hajs na wyjazdy, nowy samochód czy jego hawirę, ale zawsze rzucał, że giełda czy coś, a to jednak swój biznes.