Wpis z mikrobloga

Prosze Państwa, to już jest przesada co ten patus wyczynia.
Zaprezentuje wam 4 kanały i powiedzcie z którym jest coś nie halo.
Pierwszym kanałem będzie może nie lubiany przez wszystkich #mocnyvlog, gościu nagrywa od jakiegoś czasu dailyvlogi, na chwile obecną ma 184k subów, każdy filmik ogląda ok 100k ludzi, zależnie od clickbaitowego tytułu.
Drugim przykładem będzie Gonciarz który robi dokładnie to samo tylko ma 570k widzów, filmiki ogląda też średnio po 100k osób.
Dodam jeszcze jakiś randomowy kanał z gierkami, duża widownia, czesto dodawane filmiki, oglądalnośc podobna.
A teraz patrzcie co robi patyczak patus XDD on sie nawet nie kryje z tym że wydaje chyba 90% zarobków z jutuba na łapki.
Ja #!$%@? xD nie wierze że musi sobie przedłużać jutubowego #!$%@? płacąc komuś za łapkowanie bo jakby zobaczył realny stosunek góra/dół to by sie popłakał.
#rafonix #danielmagical #polskiyoutube
Pobierz silownia - Prosze Państwa, to już jest przesada co ten patus wyczynia.
Zaprezentuje ...
źródło: comment_8lN5RUJVofOjUof16EAcjn6PrN4hrhfi.jpg
  • 27
@venad: kiedyś na giełdzie też grał, w jakimś vlogu mówił. Kiedyś miał bmw, ale się rozwiódł i żone spłaca dlatego priusem jeździ. A w wyjazdach mu teraz patronite pomaga. Tak by były rzadziej. I zawsze przynajmniej mówi ile poszło na co. Ostatnio do japonii zapłacił z patronite za same bilety, reszte ze swoich płacił. A teraz wszystko wykorzysta co tam jest bo do usa leci ze swoją narzeczoną.
@silownia: rafonixa oglądają gówniaki, które mają konta na YT i są bardziej tak aktywne. Resztę oglądają starsi LO/studenci często, którzy nie zawsze mają konta a jeśli mają to nie lajkują i nie komentują. Dzieciaki obecnie traktują YT jako portal społecznościowy nie jak ludzie starsi portal z filmikami. Dzieciaki mocno się angażują w społeczność yt są tam mocno aktywni. Mogą być tam anonimowi to też daje od myślenia. (dlatego twitter wśród gimbazy
@silownia nie wyglądało mi to na zarzutke,a i też ciężko było w to nie uwierzyć,mówił to całkiem normalnie bez żadnych podtekstów i głupich uśmieszkow,z resztą skąd to wiesz?