Wpis z mikrobloga

#ios #apple #android
Piszcie co chcecie ale ios 11 to najlepszy system jaki kiedykolwiek został zrobiony. Zawiera to czego android nie posiada, wygody dla użytkownika
Zastanawialiście się kiedyś dlaczego centrum sterowania jest na dole? O wiele wygodniej jest wyciągnąc coś kciukiem z dółu do góry niż z góry na dół. Ten system jest mega przemyślany tylko trzeba nie być debilem aby to widzieć.
i hurr durr zaraz będą spiny o brak zmiany softu, czy roota. Zawsze cisnę bekę z androidowców co ciągle zmieniają system na nowy, śledzą updaty, jarają się każdą zmianą wersji a jedyne co android przynosi to trochę inny interfejs który nie jest ani trochę poręczny.
Ja tylko raz zmieniłem softa w swoim androidowym telefonie, żeby #!$%@?ć zbędne aplikacje i ustawić na stałe większe taktowanie. Ios to bezkonkurencyjnie najlepszy system dla rozsądnego użytkownika
  • 20
@shaba: jako użytkownik flagowcow androidowych i teraz iPhona 7 , jedyna odczuwalna różnica na plus dla iOS jest jak dla mnie stabilność działania, ale mega mi brakuje wielu funkcji które są tylko na androidzie. Za to jak przesiadasz się z iPhona na np flagowego samsunga No to powiedzmy sobie szczerze za czym możesz zatęsknić w iOS i iPhonie ? Tylko za ta szybkością działania systemu i aplikacji No i może za
@shaba: A dla mnie iOS jest gorszy ze względu na model nawigacji - aby się cofnąć w aplikacjach trzeba sięgać do przycisków wstecz w aplikacjach, a w androidzie mam pasek nawigacyjny z przyciskiem wstecz, to samo z multitaskingiem - przycisk i podwójne tapnięcie przerzuca między dwoma ostatnimi aplikacjami, zamiast dwukrotnego klikania Home (a tej opcji szybkiego przełączania nie ma w ogóle). No i model ekranu głównego w iOS jest moim zdaniem
@shaba: jako jeden z niewielu przynajmniej swoje odczucia przekazuje z praktyki a nie tylko z teorii. Bardzo mnie ciekawią konkretne argumenty przemawiające na korzyść iOS i iPhona oprócz stabilności systemu , może jest coś fajnego o czym nie wiem i jednak dam się przekonać do tego systemu jednak nikt mi nie przedstawił do tej pory nic miażdżącego android .
@Thunderlane: Ale przecież w ios wraca się poprzez przeciągnięcie palcem z lewej krawędzi w prawo, przycisk wstecz jest właściwie zbędny. Tak samo działa przełączanie aplikacji, tylko trzeba mocniej przycisnąć krawędź. Szybkie przelaczanie jest w ios już od dawna.
@shaba: iOS 11? To ten który będzie domyślnie mieć aplikację pliki?
Hmm ciekawe czy w tym mega wygodnym systemie już się da sprawdzić ile wazy zdjęcie nie instalując aplikacji 3rd party.

aaaa, a możę apple wie, że userzy nie potrzebują wiedzieć ile waży zdjęcie i nie interesują ich również pozostałe parametry? ( )

Troluj dalej, ale przyłóż się!
@fi9o: ale po #!$%@? ci one, #!$%@?. żyjesz w jakimś debilnym świecie ze zbędnymi parametrami. Porównujesz telefony funkcjonalnością jak jakiś nerd, bezesensowny argument. Usuń ten komentarz bo za pare lat będziesz się wstydził to czytać
@fi9o: ty właśnie nic nie rozumiesz. masz jakiś wielki opór ze znalezieniem pracy i kupienia sobie kości z większą ilością pamięci a potem narzekasz że w ios nie ma wyświetlania ile miejsca brakuje, w ios nie usuwa się zdjęć bo pamięć spokojnie starcza. kupujesz wersje 64gb i ni #!$%@?, jeśli nie jesteś debilem to nie zapełnisz telefonu do połowy A w androidzie? Trzeba się bawić w jakieś usuwanie zdjęć. Po za
@shaba: I tak usuwasz konto więc pewnie nie ma to większego znaczenia, ale odpowiem. Po prostu nie lubię mieć pulpitu zawalonego ikonami do wbudowanych aplikacji których nie używam i nie da się ich odinstalować (jak np. Safari czy wbudowana apka do maili), albo są to aplikacje typu ustawiam raz i nie muszę już tam zaglądać (po co mi skrót do ustawień GBoarda na pulpicie skoro nic nie muszę tam zmieniać). Dodatkowo