Wpis z mikrobloga

@Sansenoy miałem taki motorek rok temu, dla mnie (180cm) była trochę mała ale parę miesięcy się wyjezdzilem i było fajnie, może dlatego że wcześniej nigdy nie miałem motocykla... Ale mocy brakło, kupiłem 600 i jak później wsiadlem na 125 to czułem się jak na rowerze :) Ale jej zaletą jest mała masa, niskie spalanie i na pierwszy sezon spoko. Chyba że chcesz jechać gdzieś dalej, ekspresówkami to 100 kmh w bólach
  • Odpowiedz
@Sansenoy: Sprzedasz spokojnie 250. Jak sprzedawałem swoją 250 i 600tkę to zainteresowanie mniejszym sprzętem było dużo większe. Wbrew powielanej tutaj opinii to ja nakłaniam Cię do zakupu raczej 250 niż czegoś większego. Po pierwsze, jak sama napisałaś - jesteś drobna, 250-tka będzie sporo lżejsza niż 500, a wierz mi, nawet 10 kilo czuć :) Przy manewrowaniu w ruchu miejskim albo w sytuacji gdy musisz się po prostu podeprzeć nogą będziesz
  • Odpowiedz
  • 0
@Kacman90: @slavkowsky: @NajwyzszaFormaSztuki: @NooDee1O: @fstq: @Crock92:

To prawda, 125 nie jest atrakcyjna choćby ze względu na brak mocy, mimo wszystko. Na szczęście nie mam #!$%@? na punkcie prędkość, chcę spokojnie i bezpiecznie zacząć jazdę na motocyklu... I nad nim panować, mimo drobnej postury.
Bardzo Wam dziękuję za sugestie! Będę w takim razie uderzać w coś większego, może niekoniecznie od razu
  • Odpowiedz