Wpis z mikrobloga

@ostr: Przede wszystkim dlaczego "doing it wrong?" Jeżeli nie w ten sposób rejestruje się związki wyznaniowe to proszę mnie popraw, bo przyglądałem się temu kilka razy i zdawało mi się, że dobrze to robią.

@gav: Kościół FSM powstał w USA w sytuacji gdy próbowano wcisnąć do szkół uczenia chrześcijańskiej bajki kreacjonistycznej na równi z nauką o powstaniu świata. Gość się wkurzył i wymyślił sobie absurdalną religię i stwierdził, że skoro
@Ryu: :< "swój komentarz poświadczam parafialnie" to mniejwięcej taka sama waga : P poświadczenie notarialne to nie napisanie zdania "poświadcza..." a konieczność odwiedzenia takiego pana - notariusza :P
@gav: Przeszkadza mi, bo uważam, że szkodzi. Nie twierdzę, że świat bez religii byłby utopią, ale uważam, że byłby zauważalnie lepszy od świata z religią. To tak jak z ewolucją. Niby co ludziom przeszkadza, że ktoś tam jest kreacjonistą i nie przyjmuje ewolucji, ale jednak ludziom zależy. Przede wszystkim dlatego, że taki kreacjonista później najprawdopodobniej swój błąd przekaże dalej swojemu dziecku.

I wszystkie religie są dla mnie głupie. Jedne mniej, drugie
@ostr: No o to chodzi. Nie wiem czy na ich stronie czy na FB, ale jest wyraźnie napisane nawet ile ten notariusz sobie za to weźmie.

EDIT: Na FB:

oraz notarialnie podpisać się pod wnioskiem (kosztuje to 25 zł)
@Ryu: ale nie pisze się takich dopisów nigdy :P ps: lol oni serio chcą na taki słaby trolling wywalić po 25zł od łebka? Dali by lepiej na jakiś dom dziecka. Z czterech pierwszych lepszych osób "biorących udział" na fejsie 3 są jeszcze w liceum. Starzy byliby zachwyceni wiedząc na co córa/syn wyrzuca ich pieniądze.